2733
2734
عنوان

خدا لعنتشون کنه که همه جا رو تعطیل کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 97 پست
افرین دیقا. خیلی از مردم فک میکنن طرف وظیفشه جونشو بخاطر دوقرون پول به باد بده. بعدشم اون پولو هیچ ...

واقعاً به عنوان دانشجوی پزشکی، بهم برمیخوره که سطح یه پزشک یا دندون پزشک رو انقد پایین میارین.

یعنی چی به خاطر دو قرون پول؟

اگه به پول باشه، هییییچ پولی نمیتونه جبران سختی هایی باشه که به پزشک (البته یه پزشک واقعی) تحمل می‌کنه. چه دوران تحصیل، چه دوران کار

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا.بعد اون زمان که خیلیا دنبال تفریح بودن این ها شبانه روز درس خوندن و هیچی از ارزش کارشون کم نمی ...

اره بخدا همه رو مفتخور میبنن نمیگم روزیکه ماها دنبال خوشگذرونیموندبودیم اینا واس کنکور و امتحانای دانشگا چقد زجر کش شدن و چ شبها ک نمیخابیدن و میگفتن  این درسا خیلی سخته نخونم پاس نمیشم کل موهاشون میریخت از استرس بخدا(وقت امتحانات).

بعد راحت الان ک پول زحتمهای گذشتشونو میخورن بدشونم میگن.

الان اون خانومیم ک تو میگی فوت شده مطمن باش باز هستن کسایی ک بهش بگن طمع پول بیشتر داشته ک رفته سرکار نمیگن مثلا احتمالا دلش واس مردمش سوخته و ...

باور کن من ی نفرو میشناسم بخاطر ی مریض رفت مطبش تا اون دندون اون نفرو درست کنه و درد نداشته باشه.

حتی شده میگفت بعضیا پولارو کامل نمیدن و میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنن و بعد چندین سالم هنوز بدهیشونو نمیدن و مام دیگه زنگ نمیزنیم بهشون گفتم چرا پیگیرش نمیشی گفت ولش کردیم خدا روزی رسونه با اون پولا نه کسی گدا میشه نه پولدار...میگفت حتما فک میکنن پولمون حرومه که حق  اون مقدار پولو نداریم ک ازشون میگیریم درصورتیکه خیلی چیزا انقد گرون میدن به خودمون.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
اره بخدا همه رو مفتخور میبنن نمیگم روزیکه ماها دنبال خوشگذرونیموندبودیم اینا واس کنکور و امتحانای دا ...

اره واقعا.والله فعلا همین پزشکا دارن زحمت و سختی میکشن بقیه که رفتن تو سوراخ موش.به نظرم هیچی از ارزش کارشون کم نمیکنه.انکولوژ مامانم دستمزدش زیاد بود با اینکه برامون یه وقتایی واقعا سخت بود اما همیشع دعاش میکنیم نوش جونش.وقتی بعد ۱۱ سال با اون سرطان وحشتناک و پیشرونده مامانم کنارمونو خدارو شکر میکنم و دعا بجون پزشکش

2731
واقعاً به عنوان دانشجوی پزشکی، بهم برمیخوره که سطح یه پزشک یا دندون پزشک رو انقد پایین میارین. ی ...

پایین ناوردم ولی دندونپزشکام گناه دارن مگه ادم نیست الان اونیکه من میگم دوتا بچه ۵ ماهه  و ی ۳ ساله داره خدای نکرده بمیره این مردم میان واس بجه هاش مادری میکنن؟؟؟؟

با این حرف شما باشه که الان همت بایدسرکارشون باشن و نباید تعطیل میکردن.اکه مردم نفهمی نمیکردن اونا میتونستن برن سر کارشون ولی 

الان که مردم نفهمی میکنن بنظرم اونا مجبور نیستن جونشونو قبال نفهمی مردم از دست بدن.

تو اولا دانشجویی دوما پزشکی نه دندون پزشک الان حرفمون دندون پزشکاس نه پزشکا.

تازه اکه اینطوره این بانکیای بیچاره هم وظیفشونه برن سرکار والا گناه دارن همشون وقتی مردم رعایت نمیکنن اونا ثانیه ب ثانیه جونشون در خطره خب اونا کفر ک نکردن اومدن این شغلو انتخاب کردن .

اونام خونواده دارن جونشونو دوس دارن 

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
اره واقعا.والله فعلا همین پزشکا دارن زحمت و سختی میکشن بقیه که رفتن تو سوراخ موش.به نظرم هیچی از ارز ...

خداروشکر ک مامانت حالش خوبه کنارتون عزیرم.

بنظرم پزشکا نعمت بزرگین تو جامعه و نوش جونشون 

بله عزیزم.ممنونم.ان شالله خدا ،حافظ عزیزای شما  هم باشه.

❤❤❤😘

2740