2737
2739
عنوان

اقایون سایت بیاین لطفا هرکی اقا میشناسه تگ کنه ب کمک نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرض داره دیگه :/ چه دلیلی می‌تونه داشته باشه که خانما ندونن آقایون بدونن

اشتباه کرده ازدواج کرده وقتی هنوآ به بلوغ فکری نرسیده البته زیادن تعداد این افراد که به بلوغ فکری نرسیدن و فقط ازدواج کردن زن و مرد هر دو فرقیم نداره. 

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
2728
مرض داره دیگه :/ چه دلیلی می‌تونه داشته باشه که خانما ندونن آقایون بدونن  اشتباه کرده ازدواج ک ...

زن مسن رو واسه چاپیدن میخواد اگه مرد اینه مجرد بمونم  بهتره

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

با اجازه

این نظر بنده هست؛ ممکنه صحیح یا غلط باشه

هر انسانی ( چه زن و چه مرد) بخواد یا نخواد هدف ظاهر ( و پنهانش ) برای ازدواج، پر کردن خلائی در مسیر زندگیش هست.

این خلا میتونه :

عاطفی باشه

اجتماعی باشه

روحی باشه

جنسی باشه

اقتصادی باشه

و ...

اگر به هر دلیلی،

بعد از گذشت مدت زمانی از ازدواج این "نیاز" تامین نشه و فرد تلاشی در زمینه دست یابی بهش انجام نده

یا با بروز اتفاقی در زندگی، مجددا نوعی نیاز ( به هر شکلی) در هر کدام از طرفین بوجود بیاد

شرایط و مقدمات برآورده سازی این نیاز مجدد بروز میکنه و چون مردها بالذاته تنوع طلب (تر) هستند، ممکنه برای تامین نیاز جدید به شخص قبلی مراجعه نکنن. اگرچه این موضوع به هیچ عنوان عمومیت نداره، اما به راحتی قابل حل و فصل هست.

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa

خانومای عزیزبنظرتون اون زن چقد تقصیر داره ک با وجود اینکه میدونسته این اقا زن وبچه داره میدونسته زنش خیلی از این خانوم سرتره چرا باهاش دوست شده یعنی واقعا فک میکرده زنشو ول میکنه میره اونو میگیره

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2740
با اجازه این نظر بنده هست؛ ممکنه صحیح یا غلط باشه هر انسانی ( چه زن و چه مرد) بخواد یا نخواد هدف ظ ...

حل وفصلش چی هس بگین لطفا

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

این که میگم قابل حل و فصل هست علتش اینه که هر کسی در زندگی ممکنه در برحه ای از زمان دچار اشتباه.

یکی از این زمان ها، پس از تولد فرزند اول زندگی های مشترک هست که مرد ها معمولا بشدت دچار کمبودهای مجدد و سنگین میشن و اگه در این دوران نتونن خودشون رو کنترل کنن، احتمال به خطا رفتنشون زیاده

با اجازه این نظر بنده هست؛ ممکنه صحیح یا غلط باشه هر انسانی ( چه زن و چه مرد) بخواد یا نخواد هدف ظ ...

پست شما ینی این که باید مرد رو از همه لحاظ تامین کرد  که هرز نپره؟ گاهی همه چیز اوکیه بازم  هرز میپرن

زن مسن رو واسه چاپیدن میخواد اگه مرد اینه مجرد بمونم  بهتره

همه تقصیر از جانب مرد نیس واینکه همه مردا اینجوری نیستن اون زن خراب هم متاسفانه از جنس ماست واینکه چاپیدن از چه لحاظ

پست شما ینی این که باید مرد رو از همه لحاظ تامین کرد  که هرز نپره؟ گاهی همه چیز ا ...

دقیقا همینه ک زن اقا هیچ مشکلی نداره هیچی وحتی از خود این اقا بیش از اندازه سره

در مورد همسر شما

اول از همه اینکه باید نوع و عمق این ارتباط رو مد نظر داشته باشید؛ این مسئله از مسیر عاقلانه کامل قابل حل هست.

با گارد تهاجمی جلو نرید، که اگر این کار رو کردید پنهان کاری شدید همسرتون رو بدنبال خواهد داشت.

سعی کنید حس "عذاب وجدان" رو در این موارد در مردها بیدار کنید. شما اصطلاحا به رگ خواب همسرتون بهتر از هر کسی آگاهی دارید. از نظر شخصیت شناسی هم میدونید عکس العمل هاش در شرایط مختلف چطوره.

پس

اول از همه تهاجمی عمل نکنید، با عقب نشینی تاکتیکی و احساسی سعی کنید همسرتون رو برای عذرخواهی و جبران به جلو بکشید.

این گفته ی من به این معنی نیست که بی تفاوت باشید؛ اتفاقا بسیار هم حساس باشید در مقابلش؛ ولی از مسیری این حساسیتتون رو نشون بدید که باعث بوجود اومدن اون حس "عذاب وجدان" در همسرتون بشه.

همه تقصیر از جانب مرد نیس واینکه همه مردا اینجوری نیستن اون زن خراب هم متاسفانه از جنس ماست واینکه چ ...

لعنت به همچین مردی

2706