2733
2734
عنوان

اقایون سایت بیاین لطفا هرکی اقا میشناسه تگ کنه ب کمک نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 52 پست
واقعا اخه چرا؟حواب اینو فقط اقایون میدونن 

اگه ببینن خودشون جواب میدن. اجازه داشتم حتما برات تگ میکردم 🌹

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
۱۳ سال چیکار میتونه بکنه واسه یه مرد چی میفهمه از رندگی زناشویی بعدشم اقایون خانومایی رو می پسندن ک ...

از اول کور بوده موقعی که دختر به قول خودشون خونگی میخوان فکر اینم باید بکنن که بچن

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوال اشکال داره خانوم کم سن و خوشگل دلیل بر آرامش تو زندگی نیست  مرد خیانتکارم نیاز به دلیل ن ...

مگه نمیدونی هرچی کوچیک تر بهتر

2728
از اول کور بوده موقعی که دختر به قول خودشون خونگی میخوان فکر اینم باید بکنن که بچن

ن عزیزم سیزده سال نداره ک فاصله سنی اینقدره درواقع خانوم بیست ودو اقا سی وچهار واون یکی زن هم چهل ویک

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2740
ن عزیزم سیزده سال نداره ک فاصله سنی اینقدره درواقع خانوم بیست ودو اقا سی وچهار واون یکی زن هم چهل وی ...

خوب بازم دلیل نمیشه  این اقا فلزش  خرابه ربطی به زنش نداره انقدر بدم میاد از این مردا

اقا بذار من نظرمو بگم 😶😶نه مطمئنا عشق نیست هوسه هوسسسس یه هوس کثیف😤😤😤عشق پاکه بابا ....رو هر چی ...

دقیقا اون اگ عاشق بود سر زندگی خودش بود 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
شوهرم میگه اون زنه با یه ترفندهایی مخ شوهرتو زده شاید خرج کرده برای شوهرت یا بهش گیر نداده یا با او ...

اره فک کنم زن برای اقا خرج کرده ولی اخه چرا زن میگف بهم گفته زنمو طلاق میدم تورو میگیرم ولی مرده میگه من همچین اشغال پیری رو میخوام چیکار 😢😢😢

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2706