2410
2553

اقایون لطفا بهم بگین دلیل اینکه ی مرد با وجود ی زن خوشگل وکم سن وسال حدود 13سال وی بچه علت اینکه با ی زن چهل ویک ساله زشت و...ک از خود اقا هم هفت سال بزرگتره و ی بچه داره وبیوه هم هس چی میتونه باشه؟بنظرتون دلیلش عشق میتونه باشه ؟!خود خانوم میگه ازدواج ولی نظر شما چیه من از ذهن شما مردا واقعا درموندم بیاین 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

منظورم سیزده سال اختلاف سنی زن وشوهر هس

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

اگه تگ کنیم تعلیق میشیم.شرمنده

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تگ کنیم تعلیق میشیم.شرمنده

واقعا اخه چرا؟حواب اینو فقط اقایون میدونن 

2720

فقط تنوع طلبی میتونه باشه.

هیچ دلیل دیگه ای نداره

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

به دلیل اینکه مریض  روانیه به دلیل اینکه  خانواده دختر دختر برگ گلشون رو دادن دست یه الاغ   همینه که میگن زود ازدواج نکنین

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

نی نی یار ۵اطلاعیه داده 

تاپیک زدن و فراخوان اقایون ممنوعه لغو کاربری میشیم✌✌✌✌✌✌✌

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
2714

من بودم 😲😲😲😲انگشتتتتت مینداختم دهن مردرو جررررررر میدادم😒😒😒😒😒

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2706