2733
2739
عنوان

عذاب وجدان شدید گرفتم

494 بازدید | 24 پست

خواهرمو شوهرش و بچه هاش همه کرونا گرفتن...اونم چون شوهرش کادر درمان هست خودشم کارمند دانشکده علوم پزشکی.بچه هاش همش بهانه میگیرن.تو خونه قرنطینه ان...منم براشون کیک پختم و شیرینی گفتم خوشحال بشن.به شوهرم ندادم ببره گفتم کرونا میگیره...با پیک دادم برد...حالا میگم طفلک پیکه کرونا نگیره😢😢😢😭😭😭😭😭عذاب وجدان گرفتم😭😭😭

البته خواهرم با ماسک درو باز کرده

وا 😐

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

عزیزم پس اینطوری باشه همه کادر درمان باید کرونا گرفته باشن حتی خودتونم میبردین میدادین با دستکش وماسک اونم ک داشته هیچ اتفاقی نمیفتاد ولی خوب کردی خودتون نرفتین

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706