2726
عنوان

عذاب وجدان شدید گرفتم

494 بازدید | 24 پست

خواهرمو شوهرش و بچه هاش همه کرونا گرفتن...اونم چون شوهرش کادر درمان هست خودشم کارمند دانشکده علوم پزشکی.بچه هاش همش بهانه میگیرن.تو خونه قرنطینه ان...منم براشون کیک پختم و شیرینی گفتم خوشحال بشن.به شوهرم ندادم ببره گفتم کرونا میگیره...با پیک دادم برد...حالا میگم طفلک پیکه کرونا نگیره😢😢😢😭😭😭😭😭عذاب وجدان گرفتم😭😭😭

البته خواهرم با ماسک درو باز کرده

وا 😐

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم پس اینطوری باشه همه کادر درمان باید کرونا گرفته باشن حتی خودتونم میبردین میدادین با دستکش وماسک اونم ک داشته هیچ اتفاقی نمیفتاد ولی خوب کردی خودتون نرفتین

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706