2737
2734
عنوان

من دیگ خستم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 79 پست
انشالله بهتر بشه عزیزم روزای سخت موندگار نیست تحمل داشته باش میگذره حواست به خودتم باشه نزار افسرده ...

نمیتونم واقعا

اینک همش تو بغلم باشه راهش ببرم تا بقیه میوه شیرنی و شامشونو بخورن که مبادا چیزی بخوره کلافه ام کرده کلافه😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😒 من مادر بزرگ خودمم به طایفه ی شوهر اضافه اس😓

عه چه بد من نه خانواده خودم همشون رعایت میکردن مواردی که بد بود واسه دخترم حتی رفتیم تولد دختر خاله ام به خاطرش برف شادی و اینا نزدن 

عزیز دلم پسر بزرگه منم الرژی پوستی داشت از بچگییی همیشه کرم باید نیزدم به صورتش یعنی اگه یه کوچولو پرتقال و سس و ...میخورد صورتش داغون میشد باید کرم و میزدم اینم یه حور الرژی بود دیگه دکتر رک بهم گفت همبشهههه داره الرژی خکب شدنی نیست شاید کم بشه ولی خوب نمیشه.تا کلاس اول بره باورت ننیشه هر روز اول صب بیدار میشد کرم میزدم تا شب دو سه بار تمدید میکردم.للان سه ساله نمیزنم و هیچ چیزی نشده

2728
آره میفهمم دختر منم چه اشکی ریخته واسه خوراکی یعنی کاش اشک خالی داد گریه جیغ 

ببرش کلینیک الرژی

من اصفهانم دکتر مومنی هست خیلی کارش خوبه البته برای ویزیت اذیت میکنه ولی واقعا برای بچه ارزششو داره ک معطل ی دکتر بشی

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
2740
واییییی....یعنی بچه ی منم اینقدر عذاب میکشه؟😭

😭😭😭😭

ن انشالله هیچ دو نفری ی جور حساسیت و علائم ندارن

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
عزیز دلم پسر بزرگه منم الرژی پوستی داشت از بچگییی همیشه کرم باید نیزدم به صورتش یعنی اگه یه کوچولو پ ...

😓وایی تا ۷سال دیگه؟

من ۱ساله شب و روز ندارم😭

دختر من بی قراریم میکنه وقتی یه چیز بد میخوره

کهیر میرنه بین ب.اسنش حتی.نمیتونه بشینه😓کمرش زیر گردنش....

ببرش کلینیک الرژی من اصفهانم دکتر مومنی هست خیلی کارش خوبه البته برای ویزیت اذیت میکنه ولی واقعا بر ...

عزیزم من مشهدم بردمش بهترین دکتر مشهد خوب شده خدا رو شکر الان رژیمش آزاد تره بهتر شده 

عزیزم من مشهدم بردمش بهترین دکتر مشهد خوب شده خدا رو شکر الان رژیمش آزاد تره بهتر شده 

خداروشکر دستت درد نکنه

😓وایی تا ۷سال دیگه؟ من ۱ساله شب و روز ندارم😭 دختر من بی قراریم میکنه وقتی یه چیز بد میخوره کهیر ...

ااهی بگردم کوچولوی شیرین خدا خودش کمک کنه بهتر بشه بچه ولی مطمئن باش خوب میشه اینطوری نمیمونه

ببرش کلینیک الرژی من اصفهانم دکتر مومنی هست خیلی کارش خوبه البته برای ویزیت اذیت میکنه ولی واقعا بر ...

من بردمش پیش فوق تخصص الرژی کودکان و نوزادن.دکتر تفرجی...

وحشت ناکه نوبت گیریش...

2706