2733
2734
عنوان

من دیگ خستم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 79 پست
همش میگم خدا کنه ادم کارش گیر دکترا نیافته خیلی وحشتناکن مثلا همین دکتری ک گفتم از صبح میرن اسمشون ...

ما چند هفته دنبال نوبت این دکتر بودیم.مسیرشم بهمون دوره.

ساعت ۷ صب میرفت بنده خدا همسرم تا تونست ۱روز نوبت بگیره

برا هر روزم به ۱۰۰ نفر نوبت میدادن برا ۲ساعت

ولی خداییش کارش عالی بود

با هزار جور پماد کورتن دار بچم خوب نشد ولی با ۱داروی دست سازش ۱۰ساعته خوب خوب شد...باورمون نمیشدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جان چه قدر اذیت شدین 

ولی خدا خیرش بده شوهرمو

من هم کارمندم هم دانشجو...

شب تا صب ک این خانم نمیذاشت بخابم

صبحم ک باید میرفتم.شیر میدوشیدم چون شیشه نمیگرفت شوهرم با قطره چکون قطره قطره بهش میداد.

واقعا ان شالله خدا ازش راضی باشه...

اره به خدا ...کم کم عادت کردم شد جزو زندگیم.پسر خواهر شوهرم بیست و دوساله اس به خیلییییی چیزها حساسی ...

منم ۳۴ سالمه دقیقا همینطوریم به خیلی چیزها آلرژی دارم هم آلرژی پوستی هم آلرژی تنفسی ؛ یعنی بارها تا مرز خفگی پیش رفتم ؛ اگزما و کهیر هم که جای خود؛ تقریبا همین لیستی که خانم برای دخترشون دادند را من آلرژی دارم نمی تونم نزدیکش بشم ، خیلی هم دکتر رفتم خیلی هم دارو خوردم و میخورم ولی فایاایده نداشت یه کم یه کوچولو بهتر شدم ولی خوب نشدم همش خارش گلو؛ تنگی نفس و خارش و اگزمای پوستی پدرم را در اورده

جالب اینجاست که من آلرژیم از سن ۲۰ سالگی شروع شد قبل از اون هیچ مشکلی نداشتم از دکتر که علتش را پرسیدم گفت آلرژی ژنتیکی هست و تو این سن خودش را نشون داده وکامل هم خوب نمیشه باهات میمونه

همه مشکلات یه طرف این خارش گلو ؛ ترشحات پشت حلق و حالت خفگی من را بیچاره و افسرده کرده😭😭😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
2728