2733
2734
عنوان

ختنه،میشه بیاین کمک

344 بازدید | 42 پست

پسرم ۴ماه ونیمشه

یه ماهه ختنه ش کردم ب روش سنتی

با عرض معذرت،سر آلتش یکم کبوده،و موقع ادرار کردن سر آلتش بیرون نمیاد

البته تو ادرار مشکلی نداره،عفونتی هم نداره،اما آلتش همونجوری ک پایین پوسته ادرار میکنه

نگرانم،از طرفی بخاطر کرونا میترسم ببرمش دکتر

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بهترین روش برای ختنه روش حلقه س روشای قدیمی هم درد بیشتری داره و هم خونریزی و احتمال عفونت .کار اشتباهی کردین به پزشک مراجعه کنین .بهترین زمان ختنه هم چند روز بعداز افتادن نافه .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

سر التش رو فشار بده تا بیاد بیرون کم کم درست میشه پسر من دو سالشه الان بهتر شده به خاطر تپلیه اون ناحیه ست.

کبودیشم بعد از 3-4ماه خوب شد خودش نگران نباش

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2740
بهترین روش برای ختنه روش حلقه س روشای قدیمی هم درد بیشتری داره و هم خونریزی و احتمال عفونت .کار اشتب ...

والا میگن حلقه عوارضش بیشتره ک

بردم دکتر انجامش داد،الان عفونت نداره،فقط داخل پوست هست هنوز،موقع ادرار بیرون نمیاد

پسر منم سر آلتش داخل پوست میمونه خودم اطرافش رو فشار میدم پایین تا سرش بیاد بیرون .به مرور که بزرگ ش ...

نه عزیز بچه ات دکتر ببرمگر میشه اینجور روز اول همینجوره موقع ختنه پوست رومیکشنه من بچه برادرم ختنه کردن الان اینجوری نیست ببر یک دکتر ببینه تا خیالت راحت شده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سر التش رو فشار بده تا بیاد بیرون کم کم درست میشه پسر من دو سالشه الان بهتر شده به خاطر تپلیه اون نا ...

ممنون عزیزم،اره روزانه یکی دوبار فشار میدم بیرون بیاد

بهترین روش برای ختنه روش حلقه س روشای قدیمی هم درد بیشتری داره و هم خونریزی و احتمال عفونت .کار اشتب ...

روش حلقه درد داره؟لیزر چطور

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2706