2737
2734
عنوان

ختنه،میشه بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 42 پست

سر آلت پسرم میرفت تو.بعدش با دست اروم اطرافش رو فشار میدادم سرش بیرون میومد.من به 3 تا دکتر نشون دادم همین حرفو زدن.گفتن به خاطر تپلیه اطراف آلتش اینجوری میشه

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا میگن حلقه عوارضش بیشتره ک بردم دکتر انجامش داد،الان عفونت نداره،فقط داخل پوست هست هنوز،موقع اد ...

عزیزم بعد از هربار تعویض پوست آلتش رو با دست بده عقب و با پماد آ د چرب کن تا پوستش نچسبه، شاید چسبیده که بیرون نمی یاد اینبار چک کن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2731
عزیزم بعد از هربار تعویض پوست آلتش رو با دست بده عقب و با پماد آ د چرب کن تا پوستش نچسبه، شاید چسبید ...

با دست میبرمش عقب میاد بیرون،اما چسبیدنو نمیدونم،چطور متوجه شم چسبیده؟

2740

اه این ختنه لعنتی چیه دیگه 😡😡😡اصلن دوس ندارم پسرمو ختنه کنم این خارجیا پس چکار میکنن ختنه نمیکنن همشون عفونت دارن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اه این ختنه لعنتی چیه دیگه 😡😡😡اصلن دوس ندارم پسرمو ختنه کنم این خارجیا پس چکار میکنن ختنه نمیکنن ...

خارجیام انجام میدن بعضیاشون😕بعد ما نخوایم انجام بدیم هم مگه اطرافیان ول میکنن مخصوصا بابای بچه😣

با دست میبرمش عقب میاد بیرون،اما چسبیدنو نمیدونم،چطور متوجه شم چسبیده؟

ببین چسبیده باشه اینجوریه که سر آلت با خود آلت یکیه درصورتیکه گردیش باید معلوم باشه، چسبندگی رو جدی بگیر و حتما چربش کن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
من خیالم راحته میدونم مشکلی نداره.همه بچه ها هم مثل هم نیستن

نمیدونم من که جای شما بودم بچم دکتر میبردم اگر خدای نکرده نمیبایست اینجور باشه بزرگ بشه زشته بخواددرست کنن دختر دایم بچه اش همین طور بود دوبار ختنه کردن بچه رو

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خارجیام انجام میدن بعضیاشون😕بعد ما نخوایم انجام بدیم هم مگه اطرافیان ول میکنن مخصوصا بابای بچه😣

نه بابا فقط یهودیا انجام میدن مثل ما هستن شوهر من میگه نه صددرصد مخالفه میگه میبرن کوچک میکنن 🤣من میگم تو جامعه ما جا نیوفتاده چیه اخه بچه بیچاره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ببین چسبیده باشه اینجوریه که سر آلت با خود آلت یکیه درصورتیکه گردیش باید معلوم باشه، چسبندگی رو جدی ...

اها گردیش معلومه،اما اون مشکلو ک گفتم داره،توپوسته

2706