2733
2739
عنوان

عرفان و خداشناسی,ماورا

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 126 پست
امیدوارم جوابی که فرستادم خوب بخونید وهر حرفی کسی به شما گفت باور نکنید ،خصوصا یه عده مغرضانه از امث ...

اگر کسی دنبال حقیقت باشه تنها به یک نظر بسنده نمیکنه.تمام نظرات مخالف و موافق رو میخونه،میشنوه،بررسی و تحلیل میکنه و بعد نتیجه میگیره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
اگر کسی دنبال حقیقت باشه تنها به یک نظر بسنده نمیکنه.تمام نظرات مخالف و موافق رو میخونه،میشنوه،بررسی ...

بله 

خصوصا در فلسفه

اگر غربیها الان ملاصدرا و...ما رو داشتن الان تو بوق وکرنا میکردن که آخرین نظریات بشر رو در مورد انسان و... از ماست.

خدا همه ما رو به عمق دین برساند.والله المستعان

کاربر مرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله  خصوصا در فلسفه اگر غربیها الان ملاصدرا و...ما رو داشتن الان تو بوق وکرنا میکردن که آخرین ...

ما ایرانیا خود تحقیری تو ذاتمونه!!!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
مشتاقم بشنوم بفرمایید

سلام دوستان عزیز
یه گروه داریم تلگرام در مورد مسائل معنوی...صحبت میشه جن...فرشته...حوادث
بعد از مرگ...برزخ...جهانهای معنوی..
و مطالب و سرگذشت واقعی  از کسایی که مرگ موقت داشتن ...کما رفتن ...و تجربیات شبه مرگ داشتن یا خودکشی کردن و بعد روحشونو احضار کردن ببینن چی بهشون گذشته...
دوست داشتی به ایدی تلگرامم پیام بده عضو بشی در گروه
@Pansyyy

2728
ببینید هرکس نظری داره و من تحمیل نکردم شما میخواین صلح کل باشین مشکلی نیس  ولی هیچوقت اسلام رو ...

سلام دوستان عزیز
یه گروه داریم تلگرام در مورد مسائل معنوی...صحبت میشه جن...فرشته...حوادث
بعد از مرگ...برزخ...جهانهای معنوی..
و مطالب و سرگذشت واقعی  از کسایی که مرگ موقت داشتن ...کما رفتن ...و تجربیات شبه مرگ داشتن یا خودکشی کردن و بعد روحشونو احضار کردن ببینن چی بهشون گذشته...
دوست داشتی به ایدی تلگرامم پیام بده عضو بشی در گروه
@Pansyyy

به هر حال هر شخص یک نگرش و عقیده ای دارد از نظر من درک ناقص و اشتباه حتی اگر خدا را ثابت کند از جهل ...

در مورد احضار روح چی میدونین

ایا واقعا مدیومها میتونن روح رو احضار کنن یا نه فقط توهم یا احصار جن هست؟؟؟

من بر اساس حرف کسی چیزی نمیگم این چیزیه که خودم با شهود و مکاشفه و از طریق روح به طور کامل تجربه حس ...

اگه  دوست داشتین یه تاپیک میزنم منو دوستام شماهم بیاین تا سوالاشونو ازتون بپرسن

در مورد احضار روح چی میدونین ایا واقعا مدیومها میتونن روح رو احضار کنن یا نه فقط توهم یا احصار جن ه ...

تا جایی که من میدونم روح احضار نمیشه در صورت خواست خودش میاد و معمولا هم در خواب ارتباط برقرار میکنه غیر ممکن نیست امکان داره شما روحی را صدا بزنید و با اختیار خودش بیاد و به اون روح و کسی که قراره باهاش ارتباط بگیره هم بستگی داره و معمولا موجودات ماورایی اطراف جذب میشن

2738
اگه  دوست داشتین یه تاپیک میزنم منو دوستام شماهم بیاین تا سوالاشونو ازتون بپرسن

فرقی نداره چه در این تاپیک یا تاپیک دیگه میتونید سوالاتون را مطرح کنید تا جایی که تجارب و اطلاعاتم وسعت بده راهنمائیتون میکنم

فرقی نداره چه در این تاپیک یا تاپیک دیگه میتونید سوالاتون را مطرح کنید تا جایی که تجارب و اطلاعاتم و ...

یه وقتی باشه شمام ان لاین باشین دوستامم ان لاین باشن

امشب ساعت ۱۱ فرصت دارین ؟

سلام میتونی وجود روح رو اثبات کنی؟

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﺑﻪ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺍﺳﺖ . ﻣﺤﮑﻮﻡ، ﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﺖ؛ ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﺷﻮﺩ، ﻣﺴﻮﻭﻟﯿﺖ ﻫﻤﻪ ﺍﻋﻤﺎﻟﺶ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺳﺖ..سارتر
2706