2726
عنوان

عرفان و خداشناسی,ماورا

| مشاهده متن کامل بحث + 1544 بازدید | 126 پست
سلام میتونی وجود روح رو اثبات کنی؟

بعد روحانی به دلیل اینکه خارج از حواس فیزیکی هست پس با این حواس و منطق و استدلال نمیتوان اثباتش کرد شما باید خودتون درکش کنید تا زمانی که با تفکر ناتوان بهش بنگرید نمیتونید بفهمیدش ساده ترین چیزی که میتونید تا حد کمی قبولش کنید اینه که زمانی که در خواب هستید چیزهای و عوالمی را میبینید که زاییده ذهن شما نیستند و حتی گاها در حقیقت تحقق می یابند اما در کل نمیتوانم با دلیل به شما اثباتش کنم

بعد روحانی به دلیل اینکه خارج از حواس فیزیکی هست پس با این حواس و منطق و استدلال نمیتوان اثباتش کرد ...

قانع نشدم اما به هر حال مرسی که جوٲب دادید

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﺑﻪ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺍﺳﺖ . ﻣﺤﮑﻮﻡ، ﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﺖ؛ ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﺷﻮﺩ، ﻣﺴﻮﻭﻟﯿﺖ ﻫﻤﻪ ﺍﻋﻤﺎﻟﺶ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺳﺖ..سارتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قانع نشدم اما به هر حال مرسی که جوٲب دادید

خب چیزی که از فیزیکی نیست و با چشم نمیتوان آن را دید پس نمیتوان با منطق اثبات کرد تنها باید با گیرنده ای عظیم تر که فرای حس هست دید

خب چیزی که از فیزیکی نیست و با چشم نمیتوان آن را دید پس نمیتوان با منطق اثبات کرد تنها باید با گیرند ...

پس چراباید باورش کنیم 

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﺑﻪ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺍﺳﺖ . ﻣﺤﮑﻮﻡ، ﭼﻮﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﺖ؛ ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﺮﺗﺎﺏ ﺷﻮﺩ، ﻣﺴﻮﻭﻟﯿﺖ ﻫﻤﻪ ﺍﻋﻤﺎﻟﺶ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺍﺳﺖ..سارتر
2728
من نگفتم باورش کنید گفتم باید خودتون درکش کنید و بفهمیدش شما از من سوال کردید هر زمان هم تجربه کنید ...

همین دیگه

من نمیتونم درکش کنم جوابتونو که میگین گیرنده ای بزرگترمیخوادواسه ثابت شدنش 

من دوست دارم جواب سوالام همه علمی باشه نه براساس روایات

اوکی ممنون میدونم جای سوال من اینجا نبود

سپاسگذارم 

همین دیگه من نمیتونم درکش کنم جوابتونو که میگین گیرنده ای بزرگترمیخوادواسه ثابت شدنش  من دوست ...

نه خواهش میکنم من سعی کردم چیزی که خودم فهمیدم را بهتون بگم اما شما هم حق دارید باور نکنید تا زمانی که ارتباط بهتر با بعد فرای ماده برقرار کنید