2733
2739
عنوان

ادم اين چيزارو ميبينه نا اميد ميشه

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 77 پست
اصن من همه میبینم همه خوشگل همه عاشق فقط منم ک سینگلم ارایشم از سنگین بدم میاد نهایتش یه رژ و یه خط ...

نميدونم اينم نيست بگم فتوشاپه عروس عمه خودم فقط بينيشو عمل كرده اما از بس زيباس و همه چي تموم دوست دارم بشينم  فقط نگاه نقاشي خدا كنم

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
من درگير خوشگلي هم هستم ولي كاري نميشه كرد اونم پول خوب ميخواد

منظورم عملیا نیست منظورم اون طبیعی هاست وگرنه من از الان کسی اجازه دارن 18سالکی برم خودمو بکوبم از نو بسازم ولی زیبایی طبیعی دوس دارم تنها حسنم فعلا بینیمه

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب من ندارم هيچكدومو شوهرم فكر كنم اهل خيانته هنوز نتوستم ثابت كنم پولم كه نداره خب از چي لذت ببرم ص ...

عزیزم میفهممت الهی خدا برات بسازه 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2728
دقيقا حداقل پولداره ميتونه بره خرج كنه درمان شه

نه متاسفانه نمیشه ،نه طب سنتی نه همیوپات نه روانشناس نه روانپزشک هیچی،شوهرم دنبال تزریق کتامینه که میگن تازه پیداش کردن ولی فعلا ایران نیومده

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
نه متاسفانه نمیشه ،نه طب سنتی نه همیوپات نه روانشناس نه روانپزشک هیچی،شوهرم دنبال تزریق کتامینه که م ...

اخه الكي و بي دليل اينجوري شدي؟

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2738
اخه الكي و بي دليل اينجوري شدي؟

دقیق نمیدونم دلیلش چیه شاید مادرم استرسی بوده ،پدرو مادرم یخورده باهم دعوا میکنن ،همو دوس دارن ولی عادتشونه شاید ریشه تو اونها داره ،نمیدونم ولی خیلی بده اینطوری که از دور میدیدم نیس خیلی بده 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
مرسي عزيزم حداقل دعا كن شوهرم ادم باشه و وفادار  تحمل ديدن خيانتو ندارم

الهی آمین عزیزم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
به این فکر کن شاید بدتر از این هم میشد متاسفانه به ما یاد ندادن شاکر باشیم همش غر می‌زنیم همیشه از ...

بدتر از خیانتم داریم؟

2706