2737
2739
عنوان

ادم اين چيزارو ميبينه نا اميد ميشه

967 بازدید | 77 پست

اين خونه هاو جهازايي كه اينستا ميذارن واقعا با خيلي خانه هايي كه رفتيم اشنا و... فرق داره خيلي هزينه ميخواد همچين چيزايي 

ادم يه بار به دنيا مياد چرا نبايد همه لذت ببرن اخه

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 اینستا خیلی بیخوده اون موقع که همه دوستام داشتن من نداشتم تازگیا نصب کردم خداروشکر کردم نداشتم ...

اره من فقط خونه نگاه ميكنم افسردگي مياره از بس همه چي رويايين

من یکی از خونه خلوت و کم وسیله بیشتر دوس دارم...خداکنه خانواده ها توافق کنن الکی وسیله اضافه نخریم پولشو سرمایه کارمون کنیم

اینستام کلا اینجوریه...وحشت دارم ازش...هم مصرف نتش هم چیزایی که توش میبینم  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2738

اینستا که هیچ که فقط یه عکسه خونه عموهامم اونطوریه خونه عموی شوهرمم اونطوریه(خیلی لاکچریه) ،منم بخوام توان مالیشو دارم برا اون کارا ولی ساده زیستی رو ترجیح میدم 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

من عاشق سبک زندگی مینیمال شدم 

عالیه یعنی 

از هر چی خرت و پرت و وسیله اضافه هست راحت میشه آدم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

شایدم خونه ویلاییه یه قسمت از حیاطش رو اینطوری درست کنیم

بعد از ظهر ها اینجا که خنک میشه زیر سایه ی درختا فقط زندگی کنی

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا
من یکی از خونه خلوت و کم وسیله بیشتر دوس دارم...خداکنه خانواده ها توافق کنن الکی وسیله اضافه نخریم پ ...

دقيقا اخه عزيزم خونه خلوتم بايد وسيله هاي شيك و گرون بخري اما كم كه زيبايي داشته باشه با يفرش گل گلي هزار رنگ و مبل ٤/٥توماني نميشه كه

حالا وسیله های خوب و خونه های بزرگ خوبه

من یکیو دیدم سرویس کااامل قابلمه روحی گرفته بود بعد رو هم چیده بود تا سقف

کللللی شامپو شبنم

چهار تا گونی برنج

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706