2733
2739
عنوان

عجیب ترین تاپیکی که تو نی نی سایت دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 77 پست
اره😂😂 همه میگفتن ما اگه جای شوهرت بودیم میترسیدیم کنارت بخوابیم نکنه ی وقت فک کنی گوشت اضافه هس . ...

من هیچ 😐 

من نگاه 🔫😂

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من هیچ 😐  من نگاه 🔫😂

😂😂😂

واای یادم نمیره 

عنوان تاپیکش این بود کار درستی انجام دادم یا غلط بوده؟😂😂

بهش گفتن زدی ختنه کردی خودتو نمیدونسته درسته یا غلط😂😂😂😂

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺

@آچار_فرانسه    

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
😂😂😂 واای یادم نمیره  عنوان تاپیکش این بود کار درستی انجام دادم یا غلط بوده؟😂😂 بهش گفتن ...

مال چه سالی بود؟🤔😂

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
😂😂😂 واای یادم نمیره  عنوان تاپیکش این بود کار درستی انجام دادم یا غلط بوده؟😂😂 بهش گفتن ...

یکی بهش گفت دامن قرمز بپوش! 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2738
مال چه سالی بود؟🤔😂

همین دو سه روز پیش 

مال چه سالی بود؟🤔😂

پریشب😂

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
یکی تاپیک زده بود یک ساعت دیگه میریم اقدام😐😐😐😐😐😐😐 نمیدونم هدفش چی بود 😐😐😐

میخواست آگاهتون کنه خب😐😐😐😐😂😂😂

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
وااای اره یادمه من قشنگ اون درد و احساس میکردم وقتی میخوندم😰😱😨😨😖😖😖

منننم 🥴🥴

ولی خیلیم خندیدم تاپیکش قشنگ بود😂😂

تاب تاب عباااسی ....... خدا خستم از بااازی ........ دنیا چ قد تابم داااد..... کاشکی منو بندااازی🥺🥺🥺
2706