2737
2739
عنوان

دخترخاله شوهرم به همه میگه....

886 بازدید | 36 پست

همه رو قندونی صدا میزنه الانم امشب حواسش نبود ب شوهرمن گفت قندونی ولی حواسش بود وگفت منو نگاه میکرد ببینه عکس العملم چیه مث کسی وانمود کردم ک اصلا نشنیده  صداشو نازک میکنه میگه قندونی تا پارسال ک من شوهر نکرده بودم همبازیم بود صدای اگزوز نیسان میداد حالا تو ماشین ب شوهرم میگفتم شکلات خوری کی بودی?روده برشد از خنده

چرا بعضیا کرم میریزن😂😂😂

الان یه عده میگن همه فک میکنن بقیه دنبال شوهراشونن ن دنبال شوهرم نیست ولی بمن ک کرم میریزه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

قندوووووووووووووووونی!!!!! 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی بدم از دختر خاله هاشون میاد اه همه ی دختر خاله های شوهرا بدن کرم میریزن چشونه 😡

دخترخاله ی کسی نیستی خودت؟! 

والا من دخترخاله ی شوهرم خیلی هم خوب و باشخصیته

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
2706