2733
2734
عنوان

خستهههههه شدممممم بدادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 102 پست
نگفتم شیر نخوره  شیر شب باید قطع بشه  نوزاد ۶ ماهه باید ۶ ساعت مداوم بخوابه بدون شیر خور ...

الا مسر من نزدیک 6 ماه هست تو خواب خودم بلند میشم شی درست میکنم میدم دهنش یعنی ندم تا خود صبح اگ نخواست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر دختر من شش سالشه.منم همه اینارو تجربه کردم حتی رو مبلهامم جیش کرد.یا شبا تا صبح شیر خودمو میخورد اونم باید نشسته میدادم بهش گردنم صبح عین چوب خشک میشد.ولی الان انقد ارومو حرف گوش کنه بخدا.اونموقعها منم مثل شما بودمو گریه زاری داشتیم.میگذره

💞I love you, when you call me senorita💞
2728

چه خبررررررره😐

این همه شلوغ بازی نداره عزیزم...

بچه همینه دیگه یکی ازشیرگرفتنش سخته یکی پوشک ...

اون شیرشب هوب کاری کردی دادی چون بچه هم عادت داره هم گشنش میشه ولی نه توشیشه شیرتولیوااااان

دومااینکه تواینجوری داری میگیری اونولجبازمیکنی این راهش نیس

من 19 سالگی ی دونه پسر داشتم الا 28 سالم هست 5 ماه داره بعدی😥😥😥

عزیزم ممممم.خداحفظشون کنه برات امیدوارن درکنارهم عاقبت بخیر بشین....برامنم دعا کن زود باردارشم واینمه ی خانواده سالم داشته باشم 

وخدایی ک بشدت کافیست...
2740
شاید بهتر باشه یه مدت شبا پوشکش کنی و روزا نه طی روز همکاری میکنه باهات؟

اره تقریبا یبار قبل اینک از پوشک بگیرمش یبوست شد و سخت پی پی کرد ترسیده شد فقط تو شلوارش پی پی میکنه  ولی واس جیش میبرمش توالت جیش میکنه

شبا پوشکش کن تا بزرگتر شه

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2706