2737
2739
عنوان

پیشنهاد سریال ترکی

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 28 پست
اینم دیدم 😊

کارای بوراک دنیزو دنبال میکنی؟

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشو دیدی  آخرش چی میشه

آره عزیزم

آخرش ساواش و فیلیز بعد از کلی کش مکش ازدواج میکنن  و یه دختر بدنیا میارن و صحنه ی آخرم یه پسر نوزاد میذارن پشت در خونشون و میفهمن بچه ی بابای فیلیز هست از خانمی که باهاش دوست بود

دائما  یکسان  نباشد  حال  دوران  غم مخور
2731

عشق ممنوع كجاش طنزه كه ميگيد اخه😐😐😐 من طنز نميشناسم در كل صطح فيلماي تركي بشدت پايينه و خاله زنكي البته نظر منه ولي از كارا سودا خوشم اومد هرچند كه غير واقعي بود خيلي ولي قشنگ بود 

اين همه فيلم خوب هاليوودي هست اونارو ببين واسه زبانت هم خوبه

2738
اینم دیدم 😊

قطعااااااااااااا عشق زندگیم تو همون مایه های عشق حرف حالیش نیسته و بهترم هست  حتما ببین

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
عشقم منو بکش عشق ممنوع سیب ممنوعه

عشق ممنوع ک طنز نیست کلا

سیب ممنوعه هم واقعا تو سبک عشق حرف حالیش نیست،نیست

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
عشق ممنوع ک طنز نیست کلا سیب ممنوعه هم واقعا تو سبک عشق حرف حالیش نیست،نیست

فقط گفت پیشنهاد بدید ژانر مشخص نکرد

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست
آره چندتا سریالاشو دیدم😄 به چشم برادری جذابه لعنتی😂

😅😅😅

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️