2733
2739
عنوان

نگرانی های یک مادر

171 بازدید | 23 پست

دارم فکر میکنم پسرم بزرگ بشه از پیش ما بره چیکار کنیم میخوام دیوونه بشم. شمام ازین فکرا میکنید؟؟ 

سرشب فیلم پدر سالارو دیدم یهو بغضم گرفت با خودم گفتم این همه برا بچت زحمت میکشی اینطوری مزدتو بده... 

شوهرت از پیش خونوادش نرفت یعد ازدواج؟ 

حتی شما. 

رفتن معنیش کات نیس ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرم هی به شوخی بهه پسرم میگه چی از جونمون میخوای زنتو بگیر برو

امروز پسرمو دعوا کردم گفت زنتو بگیر بررو نمیخوامت دبگه

۳سالشه😂😂😂❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

عزیزم میاد با نوه ها بهت سر میزنه

من که الان نمیتونم بچه دار شم همش فکر میکنم سه سال دیگه که بچه لخوام اگه خدای نکرده نشه و من بی بچه بمونم چکار کنم 

واقعا نمیتونم تاب ببارم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2738
میتونی زن نگیری واسه پسرت  الان مشکل منم همینه همسرم روزی یه بار باید برره به مامانش سربزنه ۳. ...

ینی فردا نگرانیای ما هم میشه مزاحمت واسه عروس؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ای بابا آدم بچه بزرگ نمیکنه که چشم داشتی داشته باشه در اینده، میدونم خیلی زحمت میکشی براش ولی همینکه بدونی جایی خوشه و خوشبخته برات کافیه دیگه، من که فقط میگم خوب تربیتش کنم بعدش بسپرم به دست کسیکه عاشقشه و احساس خوشبختی کنه بچم

میتونی زن نگیری واسه پسرت  الان مشکل منم همینه همسرم روزی یه بار باید برره به مامانش سربزنه ۳. ...

من پسرم یروزی ازدواج کنه بهترین مادرشوهر میشم بخاطر اینک پسرم تو زندگی زناشویی زجر نکشه

ازینک آیا میتونم دوریشو تحمل کنم؟؟ به همسرم میگم کاش همیشه همینقدی بمونه

وای توروخدا نگو فامیل ما هی اینو میگفت بچش ی مریضی گرفت همش کورتن میزد دکتر گفت احتمال داره قدش دیگه رشد نکنه نگو توروخدا بگو انشالله همیشه تنش سلامت باشه هر جا میره خوش باشه فقط 

بیش از اندازه اره ما بدون اجازه مادرش اب هم نمیتوتیم بخوریم(دخالت) به این هم میگن نگرانی😕😕😕

کاش مادر شوهره منم یه نخود نگران بچش بود

2706