2737
2734
عنوان

نگرانی های یک مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 23 پست
من پسرم یروزی ازدواج کنه بهترین مادرشوهر میشم بخاطر اینک پسرم تو زندگی زناشویی زجر نکشه

کار خوبی میکنی

بخدا بیای ببینی من چی میکشم از دست مادرشوهر حتی مانمیتونیم بریم خرید اونم باهامون میاد یا اینکه خودشیرینی میکنه مثلا نرید فلان جا من صلاح شمارو میخام شوهرمم خودش میدونه مامانش عین بچه ها باهاش رفتار میکنه به قدری که زنگ میزنه😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای توروخدا نگو فامیل ما هی اینو میگفت بچش ی مریضی گرفت همش کورتن میزد دکتر گفت احتمال داره قدش دیگه ...

خدا نکنه عزیزم. من از نظر دیگ میگم خدا از ته دلم با خبره. انشالله همه بچه ها تنشون سالم باشه. و بچه فامیلتونم شفا پیدا کنه

2728
کار خوبی میکنی بخدا بیای ببینی من چی میکشم از دست مادرشوهر حتی مانمیتونیم بریم خرید اونم باهامون می ...

بنظر من باید جوونارو به حال خودشون گذاشت تا گرم و سرد روزگارو بچشن. اگر خودشون درخواست راهنمایی داشتن میگیم اگ نه... بهشون پرو بال میدیم و دورادور هوای زندگیشونو داریم

بخدا من اسایش ندارم جیکو پیک زندگیمو میدونه حتی به شوهرم میگ دعوا و بحث کردنی بگین منم بیام😥😥

این شوهر بدبختمو نفرین کرد 

غرورش از بچه هاش مهم ترن براش

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738