2733
2734
عنوان

بارداری در شیردهی

292 بازدید | 31 پست

سلام دوستان...

من امروز بیبی چک زدم و مثبت بود...به خاطر شیردهی پرویدام نامنظمه و اصلا جالتهای ویار ندارم واسه همین شک نکرده بودم.الان از آخرین پریودم حساب میکنم ۸ هفته مه...پسرم ۱۸ ماه و نیمشه.شیر خودمو میخوره و به شدت وابسته ست به سینه. تا کی میتونم شیر خودمو بدم؟؟چقد وقت دارم از شیر بگیرمش...؟؟؟

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست من ۱۸ ماهگی بچش حامله شد تا ۳ ماهگی داد و بعد از شیر گرفتش‌ وشیشه وشیر گاو دادش الانم اون بچش‌ب دنیا اومده بچه اولش قهر کرده و میگه برو ب همون شیر بده شیشه نمیخوره

ازدواج ینی زندگی مشترک، ظرف شستن مشترک، توالت شستن مشترک، ناهار و شام خوردن مشترک، خرید مشترک، خنده مشترک، گریه مشترک، شادی مشترک، غم‌مشترک، پولداری مشترک، بی‌پولی مشترک، ... اگه این چیزارو بلد نیستین لطفا ازدواج نکنین!
2728
دوست من ۱۸ ماهگی بچش حامله شد تا ۳ ماهگی داد و بعد از شیر گرفتش‌ وشیشه وشیر گاو دادش الانم اون بچش‌ب ...

عزیزم😢 دلم‌واسه پسرم‌کبابه... میترسم از اینکه غصه بخوره

من پسرم نه ماهه بود تا هفته ۲۸ شیر دادم بهش البته دکتر گفت تا ۲۴ میتونم شیر بدم ولی پسرم خیلی وابسته بود.دکترم میگفت بعضیها تا آخر بارداری شیر میدن بعد که بچه دوم به دنیا اومد به هر کدوم از بچه ها از یه سینه شیر میدن

من پسرم نه ماهه بود تا هفته ۲۸ شیر دادم بهش البته دکتر گفت تا ۲۴ میتونم شیر بدم ولی پسرم خیلی وابسته ...

واقعا میشه تا آخر شیر داد؟؟ اینجوری باشه که عالیه...

2740
عزیزم😢 دلم‌واسه پسرم‌کبابه... میترسم از اینکه غصه بخوره

غصه ک میخوره ولی مزره بهش‌خیلی محبت کنید

ازدواج ینی زندگی مشترک، ظرف شستن مشترک، توالت شستن مشترک، ناهار و شام خوردن مشترک، خرید مشترک، خنده مشترک، گریه مشترک، شادی مشترک، غم‌مشترک، پولداری مشترک، بی‌پولی مشترک، ... اگه این چیزارو بلد نیستین لطفا ازدواج نکنین!
من پسرم نه ماهه بود تا هفته ۲۸ شیر دادم بهش البته دکتر گفت تا ۲۴ میتونم شیر بدم ولی پسرم خیلی وابسته ...

اینکه میگن شیر بد مزه میشه و بچه نمیخوره چی؟؟یا بعضیا میگن شیر مادر بد میشه و بچه رو اذیت میکنه

منم منتظر بودم شیر بدمزه بشه که خودش ول کنه ولی نکرد

منم به همین امید دارم..پسرم خیلی‌وابسته  ست ..شیشه و پستونک هم‌نمیگیره...