2737
2739
عنوان

بارداری در شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معذرت می‌خوام ی سوال خصوصی دارم

روش جلوگیریتون چی بود؟نا خواسته باردار شدی؟

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2728
عزیزم😢 دلم‌واسه پسرم‌کبابه... میترسم از اینکه غصه بخوره

من پسرم ۱۶ ماهه بود که باردار شدم البته خودمون خواستیم تا ۱۸ ماهگی شیرش دادم بعدش قطع کردم و مثل خودمون غذا خورد شیرم اصلا دوست نداره

من باردارم و پسرم ۲۱ماهه یک هفته ست از شیر گرفتمش 

نگرانم بدنیا بیاد حسادت کنه 

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔

عزیزم به شیر دادن ادامه بده میگن هرچی سن بارداری بره بالا، شیرت بخاطر بارداریت طعم شور میگیره و بچه خودش زده میشه ، دیگه میل با شماس

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
2738
معذرت می‌خوام ی سوال خصوصی دارم روش جلوگیریتون چی بود؟نا خواسته باردار شدی؟

عزیزم تا ۶ ماه اول که قرص شیردهی میخوردم.بعدش یه مدت از ک ا ن د و م استفاده کردم‌که بدنم‌حساسیت داد و عفونت میگرفتم.و بعدش هم‌طبیعی که گویا همسرم زیاد بهش‌توجهی نداشت😑

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
من پسرم ۱۶ ماهه بود که باردار شدم البته خودمون خواستیم تا ۱۸ ماهگی شیرش دادم بعدش قطع کردم و مثل خود ...

چه خوب.ای کاش پسرمو بتونم راحت و بدون اذیت شدنش از شیر بگیرم

اع اسم نی نی منم سپهره😍😍

من از بچگیام تو رویاهام اسم پسرمو سپهر صدا میکردم😍خدا نگهش داره گل پسرت رو

من باردارم و پسرم ۲۱ماهه یک هفته ست از شیر گرفتمش  نگرانم بدنیا بیاد حسادت کنه

چند هفته هستین؟

عزیزم به شیر دادن ادامه بده میگن هرچی سن بارداری بره بالا، شیرت بخاطر بارداریت طعم شور میگیره و بچه ...

اینجوری باشه که عالیه. خودشم راحتتره براش..ممنونم عزیزم