2733
2734
عنوان

سوتی های لفظی فان😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 44 پست
خخخخ منم یه روز تو جمع خانوادگی بودم رفته بودیم مسافرت.... یکی از فامیلامون خیلی قیافش بچه میزنه... ...

میدونی اون موقع یه بچه سیریش نیاز داشتی واقعا که یهو لگه خااااله خااله بی بی چک چیه

اون موقع دیگه خراب تر میشه کاریش نمیشه کرد😂😮😂

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

یه چیز و چند بارگفتم به دوستم. نفهمید....من اعصابم خورد شد بلند گفتم باید بری گو  ز پزشکی😥😢وسط خیابون🤦‍♀️

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اویل عقدمون...یه شب نگاه به ساعت رو دیوارکردم گفتم اووو تاز ساعت ۱۰....شوهرم باتعجز به دیوار نگاه گر ...

😂😂😂😂خودت خودتو متوقف کردی ک سوتی دیگه ندی

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
2731

چقدر اوایل دعا میکردم شوهرمم سوتی بده ...فکر کن نذر میکردم....یه بار وسط لاو ترکوندن برگشتم به شوهرم گفتم چه چشای خوشگلی داری😍من خیلی چشم دیدم آبی .سبزوقرمز😐بعد برگشتم‌گفتم نه نه چشم قرمز نداریم 😂😂شوهرم گفت باشه فهمیدم گفتم نه خدایی چشمات خیلی خوشگله 🤦‍♀️😐اصلا بهم نیومده ابراز محبت همچین ساکت نگاش کنم بهتره۰😂😂

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
😂😂😂😂خودت خودتو متوقف کردی ک سوتی دیگه ندی

یا باید خودم ساکت شم یا باتیر باید منو ساکت کنن وگرنه تاخودصبح سوتی میدادم😂😂

یه چیز و چند بارگفتم به دوستم. نفهمید....من اعصابم خورد شد بلند گفتم باید بری گو  ز پزشکی😥😢وس ...

من عصبانی باشم خیلی چرتو پرت میگم کسی متوجه نمیشه چیمیگم سوهرم تا حدودی متوجه میشه  میخنده فقط بهم😂😂😂حرفامم دارم میزنم ممکنه کسی روبه روم نباشه ولی گله میکنن و غر میزنم با خودم 😂😂

یا باید خودم ساکت شم یا باتیر باید منو ساکت کنن وگرنه تاخودصبح سوتی میدادم😂😂

دقیقا😂

2740

اره تو گروه دانشگاهمون داشتیم بحث حقوقی میکردیم من اومدم لفظ قلم تایپ کنم حرف بزنم نوشتمو نوشتم تهش گفتم درست نیست اینطوری (احضار نظر) کنید😐😐😐😐دوستم اومد پی ویم گفت نخواستم ضایعت کنم فقط پیامتو با دقت بخون ببین با جدیت کامل چی نوشتی😂😂😂

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
من عصبانی باشم خیلی چرتو پرت میگم کسی متوجه نمیشه چیمیگم سوهرم تا حدودی متوجه میشه  میخنده فقط ...

منم اصلا بدتر میشم شوهرم میگه اشکال نداره جلو خودم سوتی بدی بهتره 

چقدر اوایل دعا میکردم شوهرمم سوتی بده ...فکر کن نذر میکردم....یه بار وسط لاو ترکوندن برگشتم به شوهرم ...

وای دلم ترکید با امضات

الهی ب حق جدم زودتر مشکلت حل بشه و بری با دل خوش توی خونه خودت

برای برآورده شدن حاجتت آیه الکرسی خوندم خانوم گل🌹

وای دلم ترکید با امضات الهی ب حق جدم زودتر مشکلت حل بشه و بری با دل خوش توی خونه خودت برای برآورده ...

مرسی عزیزدلم❤💕

چقدر اوایل دعا میکردم شوهرمم سوتی بده ...فکر کن نذر میکردم....یه بار وسط لاو ترکوندن برگشتم به شوهرم ...

ما یه جایی رفتیم گفتن بزرگ اینجا امده حرف بزنه گفتن منم برم رفتم منم میگف ما همه از یه خونیم خون آ ب سی 😂😂همه و همه ماباهم برادر و خواهریم باید پشت هم باشیم من سرخ شده بودم یکی از اون خانما میگف چرا بغض کردی😂😂😂

یه بارم سرسفره پدر شوهرو مادرشوهر و یه خواهر شوهرمجرد دارم نشسنه بودیم فرداش ۲۲بهمن بود برگشتم به شوهرم گفتم  فروا صبح زود پاشو برو تظاهرات😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️خاک توسرم ۱۰ بار قبلش به شوهرم گفته بودم اونم هی میگفت تظاهرات نه راهپیمایی.....منم فرداش تا لنگ ظهر خوابیدم نرفتم تظاهرت🤣🤣🤣🤣

2706