2737
2734
عنوان

سوتی های لفظی فان😂😂

1031 بازدید | 44 پست

تاحالا شده که یه کلمه یا حرفیو اشتباهی بگین و متوجه بعد ها بشین چیگفتین

یا کسی بوده یه حرفی بزنه با جدیت اشتباه باشه؟

اگه ازه بگید بخندیم یکمی😂

من یه منطقه ای رفتم یه اقایی امد خودشو کلاس بالا نشون میداد بعد حرف میزد من کلافه شدم توجه نمیکردم تا اینکه گفت من دیکس کمر دارم و کلا ریکس نمیکنم کار سنگینی انجام بدم کلا باید رعایت کنم چون ریکسه واقعا 😂😂😂

خودمم تازه از یه خواننده رپ خوشم امده بود میگفتم اَمینَم خیلی خوبه 

بعد یکی گفت اگه ناراحت نمیشی اِمینِم اسمشه😂😂😂

اینجور سوتیایی داشتین !؟ یا شنیدین شمام تعریف کنین 💓

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

بله برادرم داشت چسب تفنگی ها را میذاشت داخلش منم هی میگفتم ن اینجوری نمیذارن توش ک😑😑

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خخخخ

منم یه روز تو جمع خانوادگی بودم رفته بودیم مسافرت.... یکی از فامیلامون خیلی قیافش بچه میزنه...... منم با کلی اعتماد به نفس داشتم حرف میزدم.... 

که اررره

محدثه خیلی بی بی چکه..... 

ابروووووووم رفتتتتتتتت

من‌کل زندگیم پره از این سوتیا

اینا همش خاطرس😂😂

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

یه عمه دارم خیلی باکلاسه اما خیلی کلمات رو اشتباه میگه

عروسی مختلط:عروسی مخلوط

ویو:بیو

راننده:رارنده

نقرس:نق نق🤣🤣🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
خخخخ منم یه روز تو جمع خانوادگی بودم رفته بودیم مسافرت.... یکی از فامیلامون خیلی قیافش بچه میزنه... ...

بی بی چک😂😂😂😂

یه عمه دارم خیلی باکلاسه اما خیلی کلمات رو اشتباه میگه عروسی مختلط:عروسی مخلوط ویو:بیو راننده:رار ...

ای جونم😂😂😂😂😍

اویل عقدمون...یه شب نگاه به ساعت رو دیوارکردم گفتم اووو تاز ساعت ۱۰....شوهرم باتعجز به دیوار نگاه گرد گفت  ساعت چنده من‌نگاه کردم دیدم ۱۲ونیمه نمیدونم چرا ۱۰ دیدم 😥اومدم ماس مالی کنم گفتم عه خب باشه پاشو دررو خاموش کن بخوابیم(میخواستم‌بگم دررو ببند لامپو خاموش کن)😢😆سریع رفتم زیر پتو خوابیدم 😂🤷‍♀

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
بله برادرم داشت چسب تفنگی ها را میذاشت داخلش منم هی میگفتم ن اینجوری نمیذارن توش ک😑😑

😂😂😂😂

ش مگس کش رو ،س تلفظ کردم☹

داغون شدی پس😂

2706