2737
2734
عنوان

شوهرم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 52 پست
من مردم هر چقدر به پای مرد بیافتی فکر میکنه کیه یککم رو نده مرد جماعت رو بدی کارت تمومه بزار بیافتع ...

ببخشید یه سوال چطوری به شوهرم حالی کنم دوست ندارم زیاد به زن برادرت رو بدی؟فقط برای مسائل کاری به شوهرم زنگ میزنه میخوام همینم قط بشه .

☹️میدونم چون پشت ندارم موندم مامانم میگ همین که هست هییی یه داداشم ندارم پشتم دراد😔💔

بی انصاف بی عرضه فهمیده کسی نداری پشتت در اد این کار ها رو میکنم کاش جای برادرت بودم یه نر وماده نثارش میکردم حیفففففففف 

امپراطور احساس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ده روزه اینجاست از شب عید

اگه بخوای میتونی دوباره برش گردونی اینبار که اومد اینطوری رفتارنکن انشالله خدا زندگیتو درست می‌کنه 

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم
2731

خب توکه مستقلی ای کاش من میتونستم مستقل بشم هیچ وقت منت شوهرمونمیکشیدم ای کاش ای کاش

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم
بی انصاف بی عرضه فهمیده کسی نداری پشتت در اد این کار ها رو میکنم کاش جای برادرت بودم یه نر وماده نثا ...

💔💔💔💔واقعا

میگه که کسیو نداری پشتت باشه روزی صدبار میگه برو

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
ببخشید یه سوال چطوری به شوهرم حالی کنم دوست ندارم زیاد به زن برادرت رو بدی؟فقط برای مسائل کاری به شو ...

عزیز اخر این کار مبشه خیانت نزار حتی بهش یه زنگ هم بزنه برای خودت میگم شیطان رو همیشه یادت باشه

امپراطور احساس
مگه نعوذ بالله امام زمان هست که اینقدر منتظرش هستی دلت برای خودت بسوزه.

بچه کوچیکم اینجاست اشک میریزم این دلش میسوزه اینقدر بهم فحش خواهرمادر میده من نمیدونم چرا نمیتونم فراموشش کنم

2738
حیف واقعا خواهرمن شوهرش بهش بگه طوری ادمش میکنم تاریخ ثبت کنه فقط میتونم بگم حیف

☹️☹️☹️خوشا به سعادت خواهرتون

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
حالا این حالیش نیست.نمیدونم چکارش کنم.

عزیز اینجا جاش نیست یه چیز هایی گفته بشه پس اگه نمیتونی کاری بکنی خودتو بزن به بیخیالی تا روش به روت باز نشده همین

امپراطور احساس
بچه کوچیکم اینجاست اشک میریزم این دلش میسوزه اینقدر بهم فحش خواهرمادر میده من نمیدونم چرا نمیتونم فر ...

شوهرت فحش میده بعد شما نمیتونی فراموشش کنی؟؟!! یعنی دوست داری کنارت باشه و بهت فحش بده؟؟!!

خودازاری داری ؟؟

فقط خدا ❤️❤️❤️
2706