2737
2734
عنوان

شوهرم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چه وضع راحل دادن هست یعنی چی این لوس بازی ها هر دوطرف باید با مسولیت و مراعات حال همدیگر را بکنن ...

واه بیا بگیر 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خدایا همه مریض ها را شفا بده🙏🏻🙏🏻🙏🏻😷😷

تو که شفا هم نمیگیری چون هنوز شعور نداری هرکس یه نظری داره فقط بلدی پاچه بگیری چِخِ😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
تو که شفا هم نمیگیری چون هنوز شعور نداری هرکس یه نظری داره فقط بلدی پاچه بگیری چِخِ😂😂😂😂

فعلا که شما پاچه گیر شدی خوب اینم نظر من هست چرا به شما برخورده 😉

فقط خدا ❤️❤️❤️
مردی که بدونه زن کسی نداره ازش حمایت کنه هر روز اذیتش کنه مرد نیست که از زن کمتره

شما همه حرفاتون خیلی شبیه حرفای شوهر منه ،حتی جمله بندی تون

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
فعلا که شما پاچه گیر شدی خوب اینم نظر من هست چرا به شما برخورده 😉

نظرت تو سرت بخوره که انقد بی شخصیتی بازم تاکید میکنم چِخِ😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2740