2733
2734
عنوان

40نفری که دل شکسته هستن بیاید چله ببندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 166 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عیدت مبارک خواهرجون چله سوره مزمل چجوری میگیری؟؟

سلام عزیزم عید شمام مبارک

مزمل هم مث بقیه چله ها.هرروز به نییت حاحت روایی یک نفر

برای حاجت رواییم صلوات به امام زمان بفرستید
2731

سلام منم هستم 🙋‍♀️فقط اگه ساعت خاصی داره بگین و اینکه روزی یک بار خونده بشه تا ۴۰ روز؟

دخترم ۶ سالشه اما مشکل مغزی داره و نمیتونه راه بره و حرف بزنه لطفااااا دعا کنین به حق مریض کربلا که فردا ولادتشه،خدا به دخترم شفا بده😥🤲 

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2738
من شنیدم برای یه نیت دوتا چله برندارید، چون یه جورایی نشونه بی اعتمادی به خدا محسوب میشه

واقعا نمیشه😑اخه من میخواستم از فردا چله سوره یس بردارم که این تاپیک رو دیدم گفتم اینجا هم شرکت کنم

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
واقعا نمیشه😑اخه من میخواستم از فردا چله سوره یس بردارم که این تاپیک رو دیدم گفتم اینجا هم شرکت کنم

عزیزم منم اینو شنیدم باز میخوای بپرس

خب اینو به نیت سلامتی وتعجیل در فرج اقا امام زمان بخون

مطمینا دست خالی بر نمیگردی

عزیزم منم اینو شنیدم باز میخوای بپرس خب اینو به نیت سلامتی وتعجیل در فرج اقا امام زمان بخون مطمینا ...

باشه گلم مرسی که جواب دادی 😘🌹

سلامت باشی عزیزم، ان شاء الله بحق همین شب عزیز حاجت روا بشی

فداتبشم گلم انشالله همچنین..🥰😘🤲🌹

2706