2737
2734

خودم دل شکسته م و الان سرسجاده م به دلم افتاد چله ی حدیث کسا ببندم 

هرکس حاجت داره و دوست داره توی این چله بستن همراهیمون کنه اسم بگه تا باهم این چهل روز رو برای هم دعا کنیم.انشالله هممون حاجت روا میشیم .به حق حضرت عباس که امروز تولدشه

برای حاجت رواییم صلوات به امام زمان بفرستید

از کی شرو میشه؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از فردا

تافردا اگه ۴۰ نفر شدیم خبرم کن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
منم میخام چله زیارت عاشورا بگیرم میشه یه توضیحی واسه چله جدیث کسابگین منم هستم

هرروز به نیت حاجت روایی یه نفر میخونیم 

مثلا فردا 40نفرمون به نیت اون شخصی که گفتم میخونیم و براش دعا میکنیم.

برای حاجت رواییم صلوات به امام زمان بفرستید
هرروز به نیت حاجت روایی یه نفر میخونیم  مثلا فردا 40نفرمون به نیت اون شخصی که گفتم میخونیم و ب ...

خب اگه۴۰تاشدیم به منم بگین اگه نشدیم من تنها شروع کنم منم به دلم افتاد ازفردا شروع کنم به حاجتم میرسم

2706