2733
2739
عنوان

من واقعا رد دادم

225 بازدید | 26 پست

معلمم  سر حقوق  اسفند  مدیر عذرمو خایت گفت بعد نیا  نیدو جایگزینت  کردم  فقط اموزسهای انلاین  اسفند  و  بده  منم گفتم بدین همون نیروی  جدید کار کنه   حالا   من   به پول کارم نیاز دارم  شدید و نمیتونم بیکار باسم کارمو دوست دارم چند روزه با مدیر بحث  داریم و الانم که  اخراجم  کرده حالا  به نظر شما برم بهش  بگم  برمیگردم  سر کار الانم انلاین کار میکنم  یا نه   میترسم  برا سابقم  بد بشه  چون معلمم  میتونه  بگه   کارای  اسفندو انجام  نداد منم بیرونش  کردم  درسته  برم  بگم کارامو امسال  تموم میکنم  و از سال بعد نمیام  دیدم اونجوری پیام   داد منم عصبی  شدم و گفتم  حق من این نبود اینجوری  اخراج  بشم 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

منم همین طوری شدم

یهویی به من شب زنگ زد گفت از فردا نیا

علتش رو هم نمیگفت با این که قرارداد داشتم و خودش گفت که تو مشکلی نداشتی!!!

بعدا کاشف یه عمل اومد که یه دختر کم سن رو جای من اورده بودن و چون فامیل زن رییس شرکت بوده دیگه بند پ قوی تری داشته  و مارو بیرون کردن

شما بگرد دنبال یه کار بهتر

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین طوری شدم یهویی به من شب زنگ زد گفت از فردا نیا علتش رو هم نمیگفت با این که قرارداد داشتم ...

عجب عوضیایین 

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2728
عجب عوضیایین 

دقیقا

تازه من قرارداد محکم یک ساله داشتم و دوره ازمایشی رو هم با موفقیت گذروندم و به مرحله اصلی رسید  ولی یهویی زنگ زد باور کنید اون شب حالم بد شده بود

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
منم همین طوری شدم یهویی به من شب زنگ زد گفت از فردا نیا علتش رو هم نمیگفت با این که قرارداد داشتم ...

کار زیاده  برا من   من  نمیخام برا  سابقم مشکل  پیش  بیاد و  بگه  چون  اسفند  انلاین کار نکردی  منم  اخراج  کردم   حرفش میرسه  

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

تازه الان  جایی  معلم  نمیخان  منم  شرایط مالیم داغونه قسطام  مونده  ماهی 1 تومان قسط میدم 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
تازه الان  جایی  معلم  نمیخان  منم  شرایط مالیم داغونه قسطام  مونده &n ...

شما کدوم شهر هستی؟

من پدر مادرم معلم بودن

شاید بتونم کاری کنم شاید

کدوم شهرید؟

2738
شما کدوم شهر هستی؟ من پدر مادرم معلم بودن شاید بتونم کاری کنم شاید کدوم شهرید؟

شوهر خووهر خودم  جز مدیرای اموزش پرورشه  ولی من ادمی نییتم  با رابطه  برم سر کار این کارم خودم  رفتم اموزشی کار کردم  و منو خاست کلی هم راضی بود  همیشه میگفت تو نبودی من اینجارو چه جوری اداره  میکردم 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
دقیقا تازه من قرارداد محکم یک ساله داشتم و دوره ازمایشی رو هم با موفقیت گذروندم و به مرحله اصلی رسی ...

خیلی بده خییلی

خداازشون نگذره باهزارامیدکارپیداکن یه ادم یِلاقَبا بیادجات 

خودش عذاب وجدان نمیگیره چه همونی که مدیرته وچه اونی که جات اومده

واقعاهمه روحیه ی حیوانیت خودشونواثبات میکنن

منم بخاطرکارم خیلی جنگیدم خیلی 

میفهمم کسی که پارتی میکنه چه حالی میشه

خداازشون نگذره فقط همین

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
شما کدوم شهر هستی؟ من پدر مادرم معلم بودن شاید بتونم کاری کنم شاید کدوم شهرید؟

بحث  من   اینه  میتونه  سابقمو خراب  کنه  چون گفت  اموزشهای اسفندو بده  منم گفتم بدین نیروی جدیدتون انجام بده  حالا  میره به اداره گزارش میزنه  چون انلاین کار نکرد منم اخراجش  کردم  سابقم  خراب میشه بیچاره   میشم 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
شوهر خووهر خودم  جز مدیرای اموزش پرورشه  ولی من ادمی نییتم  با رابطه  برم سر کار ...

نه این پارتی بازی نیست

ولی خانم یه چیزی بگم اگر واقعا نیاز داری به پول پارتی بازی هم بود برو

منم اینو گفتم که حداقل شاید کمکی کرده باشم

به شوهرتون بگید .شوهرتون چی میگه؟نظرش چیه؟

خیلی بده خییلی خداازشون نگذره باهزارامیدکارپیداکن یه ادم یِلاقَبا بیادجات  خودش عذاب وجدان نم ...

نزدیک زایمان مدیرمونه  امیدوارم  تقاص  دل  شکستمو بده  با یه پیام  عذرمو خاست دیگم  جواب  نداد  

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
بحث  من   اینه  میتونه  سابقمو خراب  کنه  چون گفت  اموزشهای اسفند ...

شما به اداره نمیتونید گزارش بزنید که منو داره بی دلیل اخراج میکنه؟

به اداره برید گزارش بدین که این مدیر داره سو ئاستفاده میکنه

من مادرم یه مدیر داشتن یعنی قالتاق اخرسر انقدر رفتن اداره اموزش پرورش که برکنارش کردن

نه این پارتی بازی نیست ولی خانم یه چیزی بگم اگر واقعا نیاز داری به پول پارتی بازی هم بود برو منم ا ...

من  الانم یه شغل دیگه  دارم  با حقوق  کم هفته ای دو روز  شوهر م  خبر نداره  اخراجم   کرده   بدونه  نمیزاره  برم   دیگه 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2706