2733
2739
عنوان

من واقعا رد دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 26 پست
بحث  من   اینه  میتونه  سابقمو خراب  کنه  چون گفت  اموزشهای اسفند ...

ببین یچی بگم

اون کیه که خرابت کنه

فقط خدا

یه حرفیم زد توهم هرچی ازش میدونی بگو

بخداجای من بودی دیگ بدترازین ردمیدادی جلوی روی من زیرابم ومیزد همونجاهرچی ازخلافاش میدونستم گفتم واخراجش کردن بعدازمدتی

بهش گفتم بادم شیربازی نکن من کسی بالاتراعالم خلقت خدارودارم همیشه زیرابم ومیزد پیش سردفترم تحقیرمیکردهی سکوت کردم و...اخرش بعدازیکی دوهفته گفتم من باخدامعامله کردم  توامثال توکی باشن

بهم نیش خندمیزد عذابم میداد ولی هیچوقت ناامیدنشدم وجنگیدم اخرشم اخراج شد ناراحت سدم ولی واقعاحقش بود خیلی اذیتم کرد

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
خیلی بده خییلی خداازشون نگذره باهزارامیدکارپیداکن یه ادم یِلاقَبا بیادجات  خودش عذاب وجدان نم ...

خیلی ناراحت شدم اون موقع 

با هزار امید و تلاش کار پیدا کردم .بعد از یه مدت بیکاری یه کاری نصیبم شد و داشتم برنامه میچیدم.تازه قرار بود به ازدواج هم فکر کنم که دیگه بیکار شدم و خورد به این کرونا و معلوم نیست چی پیش میاد

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شما به اداره نمیتونید گزارش بزنید که منو داره بی دلیل اخراج میکنه؟ به اداره برید گزارش بدین که این ...

برم  بگم  اونم میگه   من  گفتم   اموزش  انلاین  بزار   اونم قبول   نکرد  اخراجش  کردم  چون خود اداره  گفته اگه معلم کم کاری کنه باید بازخاست  بشه  حالا   اونم کلی  اشنا داره شوهرشمم  کله گنده  شهر  کی  حرف  منو باور میککه

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
من  الانم یه شغل دیگه  دارم  با حقوق  کم هفته ای دو روز  شوهر م  خبر ن ...

اگر تهران باشید من پدر مادرم شاید بتون حق التدریس جور کنن

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2728
خیلی ناراحت شدم اون موقع  با هزار امید و تلاش کار پیدا کردم .بعد از یه مدت بیکاری یه کاری نصیب ...

خیره

نگران نباش

باجَنَم باشی کارهست

باتوکل به خداپیش برو

همسرخوبم نصیبت میشه

ببین یچی بگم اون کیه که خرابت کنه فقط خدا یه حرفیم زد توهم هرچی ازش میدونی بگو بخداجای من بودی د ...

خدا  بله  درست  اما  زمونه  بدیه   میتونن کسی و خراب  کنن   پارسال اخر  سال که شد یه نیرو رو گفت سال بعد نیا  بعد به من گفت این بخاد جای دیگه  کار کنه  یه  کاری میکنم   هیچ  جا کار  ندن  بهش

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2740
خدا  بله  درست  اما  زمونه  بدیه   میتونن کسی و خراب  کنن   ...

خواسته بترسونه 

گنده ترازونم نمیتونه کاری کنه

سردفترما کله گنده بودشوهرش قاضی وهمه ازش حساب میبردن اخرسرجوری امارشودادن که پلمپ شد 

کاش کوتاهی نمیکردید اونم حق داشت

تا  دیشب  قرار بود انلاین  بزارم  حتی گفتم میرم مدرسه کتاب و وسایل بردارم  کار کنم تو این مدتم  کلی اموزش تو کانال  گذاشتم  گفتم  بزار با بچه های  کلاسم یه گروه تشکیل بدم  بهتر باهاشون کار کنم اول گفت نه بعد گفت باشه   یه دفعه امروز  گفت  دیگه  نیا  بعد  عید  منم گفتم  پس  بگین  همون نیرو اموزش  بزاره

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
تا  دیشب  قرار بود انلاین  بزارم  حتی گفتم میرم مدرسه کتاب و وسایل بردارم  ...

بایدزرنگ باشی همون روز اول میگفتی چشم 

اینجورادما  کسایی رومیخوان که زرنگ باشن روهوا بگیرن

همکارمن تازبون بازنمیکرد سردفتر میگفت چشم هرچی توبگی 

عزیزدردونش بود

کارهمینه دیگ بایدچشم وبله بگی دیگ انصاف ومروت کمرنگ شده

بایدزرنگ باشی همون روز اول میگفتی چشم  اینجورادما  کسایی رومیخوان که زرنگ باشن روهوا بگیر ...

خوب  منم همینطور  بودم  اما   درد داره  یه دفعه  بی علت بگی  دیگه  نیا  نیرو جایگزینت  کردم والا باور کن همیسه  میگفتم  چشم خیلی هم  ازم راضی بود  تازه اسفندهم همه حقوق دادن اون نداد گفت  نمیدم

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔