2733
2739
عنوان

پیاز و سیب زمینی

610 بازدید | 27 پست

خانما این روزا اگه پیاز و سیب زمینی و چیزایی مثل آرد یا حبوبات فله، اگه ده روز تو تراس باشه بعد میتونیم باخیال راحت استفاده کنیم؟؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

قبلشم میتونی پیاز و سیب زمینی شسته میشه حرارتم میبینه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

پیاز و سیب زمینی که پوست کنده میشن 

مشکلی نداره

پخته میشن سرخ میشن 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
سیب زمینی و پیازو پوست ک گرفتی بشور با مایع. اونای دیگه ام پخته میشه.ولی ظرفایی ک مثلا کیک درست کرد ...

مشکلم همینه آخه، که بهدش باید هرچی ظرف استفاده کردم چاقو تخته همه جارو ضدعفونی کنم خسته شدمممم خیلی هم وقتگیره. گفتم شاید بعد ده روز ویروس از بین رفته باشه. نیازی به ضدعفکنی نباشه وگرنه الانشم همممه چی رو ضدعفونی میکنم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
خب چ كاريه بزار هر وقت خواستي استفاده كن چرا اينقدر خودتو اذيت ميكني

تراس ندارم که دور بذارم سیب زمینی پیاز رو. مجبورم بذارم آشپزخونه که خب اونم میترسم همینجوری بذارم

نگرانیم اینطوری رفع میشه متاسفانه بساطی شده این کرونا 

خدایا خدایا خدایا بچه ها من دارم دق میکنم ای خدا به من کمک کن .سیب زمینیارو باریکا و اب داغ میشورم پیازم همینطور دیگه مخم به هیجا قد نمیده من باردارم راه هارو بستن دکتر سونو دارم قبلا دخترمو میبردم الان نمیدونم کجابزارمش برم دکتر ،کاش میشد برم شیراز پیش خونوادم موندم رو هوا باید کجا برم به من اجازه ورود بدن به یه جای دیگه 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
تراس ندارم که دور بذارم سیب زمینی پیاز رو. مجبورم بذارم آشپزخونه که خب اونم میترسم همینجوری بذارم ن ...

منم مثل شمام از اینکه بذارم تو محیط اشپزخونه میترسم.

مثلا خواهرم گفت حبوباتو که میریزی تو بانکه میذاری کابینت گفتم نمیخوام دیگه از تمام اون کابینت دلم نمیگیره

تراس ندارم که دور بذارم سیب زمینی پیاز رو. مجبورم بذارم آشپزخونه که خب اونم میترسم همینجوری بذارم ن ...

منم تراس ندارم ولي فك نيكنم ويروس حركت كنه ؟

منم ميزارم تو جاشون هر وقت خواستم استفاده ميكنم،يعني كار من اشتباست؟؟