2737
2739
عنوان

تاحالا شده پدر و مادرتون بهتون بگن تو چيزي نميشي ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 41 پست

همه ب من گفتن هیچی نمیشی از فامیل تا معلم و خواهر برادر همه فامیلام بم میگفتن کودن

زدم عو دهنسون

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا میخوای دائما خودتو ثابت کنی 

حالا ارشد و ایلتس هم گرفتی بعدش چی ؟؟خوشحال هستی بعدش ؟؟بعد به دید خودت کسی میشی بااینچیزا ؟؟حرف پدرت بد بوده اما خودتو نباز و هرکاری میکنی واسه خودت بکن 

خیلی گفتن ولی من چیزی شدم و بهشون گفتم دیدید شما اشتباه میگفتید ولی پدر و مادرم حرفشونو انکار کردند و گفتن تو داری دروغ میگی😐😐

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
2740

به منم زیاد گفتن

یه بار گفتن تو درست رو تموم نمیکنی و بی عرضه ای !!! بعدش به راحتی و بدون این که خودشون متوجه کارای من بشن راحت کارشناسیم رو از دانشگاه دولتی گرفتم و فارغ التحصیل شدم

الان گیر دادن به این که تو نه چهره داری و نه پول و نه عرضه داری کسی نمیاد بشه زنت و باید ور دل خودمون بمونی

یه بار انقدر تند و تیز گفت جدا از ته دل ناراحت شدم

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
لابد قهرمان المپیک ودر عین حال نفر اول کنکور ودر عین حال نابغه برنامه نویسی وپزشکی ودر عین حال ریاضی ...

قهرمان المپیک انقدر هوش داره که بدونه به یه بچه نباید این حرفو بزنه، که نباید اعتماد بنفس یه دختر بچه رو ازش بگیره.

حالا بیا و ببین بچه های خودشو همچین گذاشته بالا سرش که نگو

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام