2737
2734
عنوان

تاحالا شده پدر و مادرتون بهتون بگن تو چيزي نميشي ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قهرمان المپیک انقدر هوش داره که بدونه به یه بچه نباید این حرفو بزنه، که نباید اعتماد بنفس یه دختر بچ ...

به حرفهاش اهمیت نده برنامه نویسی کامپیوتر بخون ویا حسابداری ویا پایگاه داده

فقط خدا ميدونه چقد دل ادم ميشكنه با همين ي حرف ... 

دقیقا 

همین دو روز پیش در مورد ازدواج و موردای مختلفی بحث کردیم خیلی راحت منو با خاک یکسان کرد و واقعا من ناراحت شدم

حالا منم ادمی هستم که واقعا از نوجوانی تا الان اهل تلاش و سختی بودم

هم کار کردم و هم درس خوندم

دستم تو جیب خودم بود

حالا وضعم یه مقدار تییر کرده این حرفو میزنن منو واقعا ناراحت میکنه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2731
2738
به حرفهاش اهمیت نده برنامه نویسی کامپیوتر بخون ویا حسابداری ویا پایگاه داده

معلم زبان هستم.

همیشه شاگرد اول بودم. می تونستم به جاهای بالاتر برسم.

ولی متاسفانه خیلی بی اعتماد بنفس و ترسو هستم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
معلم زبان هستم. همیشه شاگرد اول بودم. می تونستم به جاهای بالاتر برسم. ولی متاسفانه خیلی بی اعتماد ...

نباشید در زبان هم میتوانید جلو بروید ودرکنار زبان هم میتونید کارهای برنامه نویسی واینها بکنید ویا حسابداری در کنار تدریس زبان 

با تمرین میتوانی  اعتماد به نفس خودت رو بالا ببری وجرفهای برادرت علط شد چون تو یک معلم زبان موفق هستی

معلم زبان هستم. همیشه شاگرد اول بودم. می تونستم به جاهای بالاتر برسم. ولی متاسفانه خیلی بی اعتماد ...

ببخشيد ك اين سوال رو ميكنم 

اگ همو ميشناختيم همخين جسارتي نميكردم

ميشه بگيد حقوق معلم هاي زبان ساعتي چقدره ؟ 

من يكي از ارزو هامه معلم زبان شم

ببخشيد ك اين سوال رو ميكنم  اگ همو ميشناختيم همخين جسارتي نميكردم ميشه بگيد حقوق معلم هاي زبا ...

این آموزشگاه که من میرم ساعتی ۲۴ هزار تومن میدن.

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام