2733
2739
عنوان

خواهر شوهر پرو و اویزونم

1751 بازدید | 37 پست

چند روز پیش خواهر شوهرم مارو شام دعوت کرد به خاطر کرونا تمایلی به رفتن نداشتم ولی شوهرم ناراحت میشد رفتم ، من نوزاد دو ماهه دارم همه میبینن شیر منو میخوره و صبح تا شب زیر سینه امه طوری که کار خونمو نمیتونم بکنم بیشتر خونه مامانمم ، حالا خواهر شوهر پروم میبینه من کار خودمم نمیتونم بکنم خودشو دعوت کرده شام خونم ! انگار من گفتم دعوتمون کنه که زودم میخواد دعوتشون پس بگیره خیلی اعصابم خورده بچه اش هم دوسالشه بچه منو اذیت می‌کنه اصلا حوصله ندارم بیان اعصابم خورده خودشو فردا دعوت کرده شام

دیگه مهمونی میرید میخوید باید پس بدید

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم کاری به خواهرشوهرت ندارم ولی بچه دوماهه که کاری نداره شیر میخوره میخوابه تازه وقتی بچه راه بیفته اونوقت دیگه نمیتونی نفس بکشی

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
2738

عزیزم مهمون حبیب خداست

ولی تو این شرایط نباید رفت و امد کرد 

اگه دعوتشو شوهدت رد میکرد متوجه میشد اصلا نباید رفت و امد کرد

البته دوستت داشته ک دعوتت کرده عزیزم

حالا ی شبهدیگه میاد و میره تموم

دیگه مهمونی میرید میخوید باید پس بدید

والا من اصلا نمی‌خواستم برم به زور شوهرم رفتن کل مهمونی هم تو اتاق داشتم شیر میدادم به پذیرایی ازم نکرد ، رفتم سر سفره بعد شیر دادن که همه خورده بودن زورش نیومد بشقاب تمیز برام بیاره مادر شوهرم بهش گفت پاشو بشقاب براش بیار ، برنج خالی گذاشت جلوم شوهرم نگفته بود مرغ بهش بده برنج خالی داشتم می‌خوردم ، دعوتش فقط خودنمایی بود خودشو آویزون خونه من بکنه

وضع جهان از این ویروس داغونه شما بخاطر ناراحت نشدن شوهرتون قرنطینه نمیکنید خودتونو؟ ناسلامتی بجه کوچیک هم دارین لااقل بخاطر بچت رفت و امد هرچندکوتاه نکنید

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

خیلی راحت یه آبگوشت یا یه چیز خیلی ساده بپز با ترشی بدون دسر و پیش غذا 

و وقتی اومدن به شوهرت بگو چای و میوه بیاره و جمع کنه 

خودت هم نوزادت رو از بغلت پایین نزار حتی یه لحظه