2737
2739
عنوان

خواهر شوهر پرو و اویزونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 37 پست

عزیزم واگذار کن ب همسرن خیلی شیک و مجلسی بگه خانومم نمیتونه نشالله چند ماه دیگه در خدمتیم 

من برادرشوهرم پریروز زنگ زد گفت ناهار میایم خونتون شوهرم گفت ایشالله چند ماه دیگه در خدمتم بچم کوچیکه تو قرنطینه هستیم

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
والا من اصلا نمی‌خواستم برم به زور شوهرم رفتن کل مهمونی هم تو اتاق داشتم شیر میدادم به پذیرایی ازم ن ...

خییییلی خوب منظورتو میفهمم چون جاری منم کپی ایشونه

ولی عزیزم چرا حرص میخوری 

به بچت شیر میدی خوب نیست

ی شام ساده بذار میگذره مهم نیست

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بچه اش نوزاد بود یه بار هم دعوت نکرد من کلا تو ۵ سال با شوهرمم ۳ بار شام خونه اش بودم ، ولی اون ...

همش تقصیر این شوهرای احمقمونه ..او ک حریف من نمیشه .همش میگه بابا یه نیم ساعت بیا بریم خونه مادرم ..........دلم میخاد خفش کنم ...من خونه هیچ کس نرفتم حالا برم قرنطینمو خراب کنم از رو شوهرنفهم ....اسی ناراحت نشو تا خودت نخای کسی نمیتونه وادرات کنه نبایست میرفتی

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
2731
اره واقعا من چوب سیاستیمو خیلی خوردم اونا پشت من با زبون شوهرمو میکشونن سمت خودشون من هر چی تو دلمه ...

عزیزم صبر داشته باش. چقدر عجولی. همش کشمکش دعوا بحث. ی مدت باهاش خوب بشو. از نظر جنسی با کیفیت ارضاش بکن. درست میشه. زمان میخاد تو هم عجولی. خواهرتم میبینه. همیشه شرایط اینطور نیست. دعا بخون. ذکر یا ودود خیلی بگو. تاثیر داره. 

عزیزم صبر داشته باش. چقدر عجولی. همش کشمکش دعوا بحث. ی مدت باهاش خوب بشو. از نظر جنسی با کیفیت ارضاش ...

نمیدونم والا دیگه چه رفتاری کنم من آدمی بودم مامانم اینا تو زندگیم یه بار بر خلاف میام عمل نکردن با قربون صدقه بزرگ شدم دو‌ر و بریام خیلی احترام زنشون نگه میداشتن دیروز تو دعوا آنقدر منو زد تمام پشتم کبوده دستم درد می‌کنه دیشب با درد تا صبح خوابیدم هر بار بیدار میشدم از درد پشتم بود ، فقط سر اینکه میخواستم دوساعت برم خونه مامانم خواهرمو ببینم ، آخه چطوری میتونم با این آدم خوب باشم.. الان با خانواده اش رفتن باغ ، منو تنها گذاشت خونه ، نزاشت خونه مامانم برم ،خیلی بهم سخت میگذره تعادل روانی نداره یا خیلی خوبه یا خیلی بد طوری که نمیتونم تحملش کنم

نمیدونم والا دیگه چه رفتاری کنم من آدمی بودم مامانم اینا تو زندگیم یه بار بر خلاف میام عمل نکردن با ...

وای خدای من. چ بد. 

ببین منم تو ی بازه ی زمانی شوهرم اینطور شد. فقط با این تفاوت ک نمیزد. با خواهرم برادرم لج شد. 

ببین من همش فضا رو جوری میکردم ک دعوامون نشه. مثلا وقتی میفهمیدم میخاد ب اون حجم از عصبانیت برسه ک توهین کنه سکوت میکردم میرفتم دستشویی یا حمام. یا محل نمیدادم میگفتم خواهش میکنم بسه. اصلا جواب نمیدادم. شاید منم اگهدجواب میدادم ب کتک میرسیدم. ببین تو داری روی شوهرت رو بد ب خودت باز میکنی. میدونم دلت ازش زخمیه. فعلا غذاتو بپز ولی سمتش نرو. بذار بیاد منت کشی. تا اومد دیگه کشش نده. باهاش اشتی کن. ولی سرد بشو. اصلا دیگه اسم خانوادت رو نبر. اگه گفت بریم خونه خواهرم یا اون بیاد بگو باشه. یک هفته اصلا دهن ب دهنش نشو. خودت رو با کار بچه و کتاب و موبایل سرگرم کن. جلو شوهرت طولانی با خانوادت حرف نزن. بعد ی رابطه جنسی خوب باهاش داشته باش. قبلش یکم تو بغلش گریه کن و یکم از دلخوری هات بگو. فقط کشش نده ک جای بحث باز بشه. فقط بگو و بعد رابطه خوب با نوازش و عشق داشته باش. بعد ک روزهای اینده دیدی کم کم داره رام میشه بگو فلانی. ی خاسته ازت دارم. بگی نه هم باشه قبول. هرچی تو بگی. بگو حق با توإ، دامادمون خیلی اخلاقش و رفتارش بده. منم خوشم اصلا ازش نمیاد. فقط ب خاطر خواهرم تحملش میکنم.اجازه میدی برم خونه مامانم. اگه گفت نه کش نده بحث کنی. بگو باشه عزی م هرچی تو بگی. ی مدت این کدلی رفتار کن. بخدا خوب میشه. بحث نکن. 

2738