2737
2734
عنوان

کیا اینو میدونستن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 47 پست
ای وای 😥 گرفتنشون؟

اره یکیش که خودشون همون لحظه معرفی کرد اون دوتای تو مغازه هم توسط آتش نشان دستگیر شدن

و فروشنده فوت شده

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
اخه تو کلیپ گفت فق واتساپ و تل و اینستا میشه

نه فکر نکنم، هر جایی که نیاز به تایپ داری امتحان کن، همین الان در جواب من امتحان کن همین نی نی سایت 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه فکر نکنم، هر جایی که نیاز به تایپ داری امتحان کن، همین الان در جواب من امتحان کن همین نی نی سایت& ...

درست نمیدونم شاید

آره ه ه شد😀😀

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
اینو تاپیک میکنم بقیه حواسشون باشه 

این اتفاق تو کاشانی اسلامشهر اتفاق افتاده

2740
اینو تاپیک میکنم بقیه حواسشون باشه 

نزن فک کنم توسایت ممنوع باشه باز ی عده بگن وای ترسیدیم ممکنه برات گزارش بزنن ی عده بی کار 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
😄😄 یه کشف به اکتشافاتت اضافه کن

😁😁

منم نمی دونستم. اسی ممنون که این تاپیکو زدی

خواهش میکنم

فکرکردم فقط خودم میدونم

سلام من دارم با ویس چت می کنم باها تون

امتحان شد😁😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706