2703
2553
عنوان

کیا اینو میدونستن🤔

897 بازدید | 47 پست

من امروز یه کلیپ دیدم که واتساپ و تلگررام و اینستا هم قابلیت اینو دارن که میتونی مثلا اگه پشت فرمون هستی یا حوصله تایپ نداری گفتاری رو به نوشتاری بفرستی البته فقط واسه گوشیای اندروید

شما میدونستید یا من تازه از خواب پاشدم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

خخخح منم نمیدونستم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
😂😂😂😂😂😂صبح بخیر گل

😂😂😂😂

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2714
😂😂😂😂😂😂صبح بخیر گل

گفتم نمیدونید بزارم ذوق کنید☹

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
منم مث تو تازه از خواب پاشدم😕

پس خداروشکر حداقل ینفر مطلع شد😂

2706