2733
2739
عنوان

کیا اینو میدونستن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 47 پست
گفتم نمیدونید بزارم ذوق کنید☹

😂😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این فیلمه چقدر بد بود 😢

چون نزدیک خونمون این اتفاق افتاده همسرم برام فرستاد

وحشتناااک بود

روی میز پره ه ه خون بود😢

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
به خدامن ذوق کردم خیرببینی 

ای جان

خداروشکر😀

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738
حتی همینجا هم میشه اگه حوصله تایپ نداشته باشین تو اس ها هم میشه😎

من با تایپ راحت ترم حال حرف زدن داشتم نی نی سایت نبودم😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
چی میشه بگی نکاه کنم چیه

‍ 🔞مرگ تلخ موبایل فروش بی آزار اسلامشهری که دل یک محل را به درد آورد / سارقان شاهرگ فرشاد را زدند!

🔺با توجه به خلوتی خیابانها به علت بیماری کرونا، سارقین از موقعیت استفاده میکنن و صاحب مغازه رو از روز قبل متقاعد میکنن که روز جمعه ساعت ۹ صبح بیاد و مغازه رو باز کنه و موبایلی که میخوان رو بهشون بده.

🔺روز پنجشنبه یه پسری به دایرکت اینستاگرام فرشاد مراجعه میکنه و ازش تقاضای گوشی میکنه و فرشاد(صاحب مغازه ، مقتول) با توجه به تعطیلی مغازه ها به اون ها میگه مغازه رو باز نمیکنه چون تعطیله و اماکن میاد پلمپ میکنه ، اون پسره به فرشاد میگه یه شماره کارت بهم میدی ؟!! و فرشاد هم بهش شماره کارت میده بعد از دادن شماره کارت یکی از سارقین اقدام به انتقال مبلغ یک میلیون تومان به حساب فرشاد میکنن (به عنوان بیعانه ) و ازش خواهش میکنن که صبح جمعه ساعت ۹ بیاد مغازه و گوشی مورد بحث رو بهشون بفروشه و بقیه پول هم داخل مغازه بدن ، فرشاد هم که در کار انجام شده قرار گرفته بوده میگه باشه میام .

🔺روز جمعه فرشاد مغازه رو باز میکنه و بخاطر اینکه اماکن متوجه باز شدن مغازه نشه با دو تا از سارقین میره داخل مغازه و کرکره برقی رو میده پایین و بعد از اینکه در گاو صندوق رو باز میکنه که گوشی رو تحویل بده سارقین با چاقو تهدید میکنن که گوشی ها رو بریزن داخل نایلون و ببرن با خودشون اما ناگهان با بیرون آوردن شوکر مواجه میشن و سارقین از شدت ترس با چاقو به سمت گردن حمله میکنن که در ضربه اول شاهرگ پاره میشه و در ضربه دوم چاقو رو به طرف دیگه گردن فرو میکنن و داخل کردن چاقو رو میگردونن ، نفر سوم که بیرون مغازه بود (نقش دیده بان رو داشته ) متوجه ماجرا میشه  و فرار میکنه از اونجا و میره کلانتری خودشو معرفی میکنه. اون دو نفر هم با دو تا نایلون پر از موبایل پا به فرار میذارن که یکی از اهالی خیابات کاشانی که ظاهرا از کارمندان آتش نشانی بوده متوجه مشکوک بودن ماجرا میشه و اون دو تا رو میگیره و تحویل ناجا میده

🔺فرشاد هم که داخل مغازه افتاده بوده با تلفنش به دو تا از دوستانش زنگ میزنه و دست و پا شکسته درخواست کمک میکنه و در حال کمک خواستن بوده که یک خانم که داشته از جلو مغازه رد میشده متوجه شده از پشت کرکره مغازه صدای کمک خواستن میاد بعد به یه قصابی که اون طرف خیابون بوده اطلاع میده و اونا میان کرکره رو به زور میدن بالا و دوستاش میرن داخل میبینن غرق در خون افتاده که بعد به بیمارستان سعیدیه انتقال میدن و اول حالش خوب بوده حتی تماس تصویری داشته با رفیقاش اما خب شب به کما میره و دیشب در حدود ساعت ۳ بامداد فوت میکنه./سپیده نیوز

@akhbar_montakhab

این صفحه کلیدته عزیزم صفحه کلید گوگله ربطی به واتس و تل و... نداره

اخه تو کلیپ گفت فق واتساپ و تل و اینستا میشه

‍ 🔞مرگ تلخ موبایل فروش بی آزار اسلامشهری که دل یک محل را به درد آورد / سارقان شاهرگ فرشاد را زدند! ...

ایییی واااااااای 😥😥😥😥😥😥😔😔😔😔😔

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706