2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رم حداقل8

گرافیک 2

Cori7یا5 باشه.

هارد500

استوکش هست .چون کاربرد خونگی داری.

ولی دیجی کالا بشدت گرون وتواین قیمت تقریبا انکاناتش خوب نیست.

اگرفقط واسه اهنگ وترجمه وتایپ و...میخوای احتمالا درحد5تومن داخلش پیداکنی

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
رم حداقل8 گرافیک 2 Cori7یا5 باشه. هارد500 استوکش هست .چون کاربرد خونگی داری. ولی دیجی کالا بشدت ...

استوک هس توشهرمون ولی میترسم اعتمادکنم

اچ پی قیمتشم۴تومنه 

2731
استوک هس توشهرمون ولی میترسم اعتمادکنم اچ پی قیمتشم۴تومنه  

نه استوکا امریکایی واروپایی ان فروش نرفتن میفروشن به کشورای دیگه.

مثل مانیستن که ازش کلی کاربکشن زوارش دربره بفروشن.

تا یه مدل بالاترمیاد دیگه استفادش نمیکنن

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

سلام

با توجه به سابقه کاری که در زمینه گوشی و قطعات کامپیوتری و لپ تاپ داشتم توصیه ای که میتونم بهتون کنم اینه که در حال حاضر بهتره از خرید لپ تاپ صرف نظر کنید

علتش اینه که در حال حاضر واردات گوشی و کامپیوتر به شدت کاهش یافته و یکی از علل هائز اهمیت افزایش قیمت لپ تاپ نیز همین بوده و اگر واردات بعد از مدتی دوباره به حالت نرمال برگرده امکان افت قیمت بسیار بالاست

سال 92 لپ تاپ ایسوس گرافیک 2 گیگ / رم 8/هارد 1 ترابایت قیمتی حدود 5 میلیون داشت اما سال 94 همین مدل لپ تاپ رو با قیمت 1700000 تومان از بازرگانی میخریدیم و 2100000 تومان میفروختیم که دیجی قیمتش 100000 بالاتر از ما بود 

البته صلاح خویش خسروان دانند شما به عنوان خریدار خودتون باید تصمیم بگیرید و بنده صرفا تجربه ام رو گفتم و نمیتونم اطمینان صد در صد بدم که یک سال دیگه قیمت بالا نمیره و پایین میاد

میدونم طولانی نوشتم اما اینم در نظر بگیرید اکثر لپ تاپ های وارداتی ایراداتی دارند و کیفیت قدیم رو ندارند نمونه بارزش لپ تاپ 10 میلیونی خریدیم برای یکی از اقوام یک ماه بعد دی وی دی درایو لوح فشرده رو نمیخوند

طرف میخاد متن امضاش انگلیسی باشه و مثلا پز بده اما انگلیسی بلد نیست،میره تو گوگل ترنسلیت یه متنی می نویسه بعد ترجمش رو عینا کپی میکنه تو امضاش،بعد هرکی امضاشو میبینه معنیشو متوجه نمیشه متن امضا رو کپی میکنه تو گوگل ترنسلیت تا معنیشو متوجه بشه  یعنی خود گوگل ترنسلیت به 50 زبان دنیا داره به خدا التماس میکنه که منو از دست اینا خلاص کن 
سلام با توجه به سابقه کاری که در زمینه گوشی و قطعات کامپیوتری و لپ تاپ داشتم توصیه ای که میتونم بهت ...

خیلییی ممنون بابت راهنمایی تون ولی من الان میحوام بخرم دیگه خودموشانسم

یه لپ تاپ اچ پی بهم معرفی شده میخوام اونوبگیزم مشخصاتومیگم بهتون لطفابگین بخرم یانه

2740

اگه فقط برای کارهای سبک و وب گردی لازمش دارید از نظر من مناسبه چون الان تو این وضعیت سیستم مناسب پایین تر از 6 تومن فکر نکنم بشه پیدا کرد

اچ پی هم از نظر کیفیت از بقیه برند های موجود در بازار تا حدودی بهتر هست

پردازندش AMD هست و کمی ضعیفه و محدودیت حجم هارد دیسک هم 256 گیگ واقعا کمه البته بستگی داره بخواهید چه نوع فایل هایی تو لپ تاپ ذخیره کنید

طرف میخاد متن امضاش انگلیسی باشه و مثلا پز بده اما انگلیسی بلد نیست،میره تو گوگل ترنسلیت یه متنی می نویسه بعد ترجمش رو عینا کپی میکنه تو امضاش،بعد هرکی امضاشو میبینه معنیشو متوجه نمیشه متن امضا رو کپی میکنه تو گوگل ترنسلیت تا معنیشو متوجه بشه  یعنی خود گوگل ترنسلیت به 50 زبان دنیا داره به خدا التماس میکنه که منو از دست اینا خلاص کن 
اگه فقط برای کارهای سبک و وب گردی لازمش دارید از نظر من مناسبه چون الان تو این وضعیت سیستم مناسب پای ...

من برا کارهای روزمره مث فیلم وعکس تایپ وپاورپوینت و....اینا میخوام .کارتخصصی ندارم

بعدم استوک هستش چ طوربفهمم مشکلی نداره؟

آهان برای کارهای روزمره که کاملا کافیه حتی گیم هم بخواید بازی کنید بازم مشکل آنچنانی نداره پردازندش در قیاس با اینتل core i7 پایینتره ولی با i5 برابری میکنه 

استوک هم بستگی به اقبال تون داره ممکنه کالای درجه A باشه و در حد نو باشه و برعکس

اگه فقط برای کارهای سبک و وب گردی لازمش دارید از نظر من مناسبه چون الان تو این وضعیت سیستم مناسب پای ...

ببخشیدمن متوجه نشدم پردازنده ADMهست ضعیفه یعنی چی

چ مشکلی ایجادمیکنه ضعفش