2733
2739

[QUOTE=130406000]آهان برای کارهای روزمره که کاملا کافیه حتی گیم هم بخواید بازی کنید بازم مشکل آنچنانی نداره پردازندش ...[/QUOTEب نظرتون قیمتش مناسب هس؟زیادنمیگه؟

شماتوصیه میکنیدبخرمش ؟؟لپ تاپ خوبی هست برامنی ک تخصصی نمیخوام؟

ببخشیدمن متوجه نشدم پردازنده ADMهست ضعیفه یعنی چی چ مشکلی ایجادمیکنه ضعفش

منظور از ضعیف بودن این نیست که کار نمیکنه از قضا میتونین باهاش بسیاری از بازی های موجود در بازار رو انجام بدین منظورم این بود که نسبت به پردازنده های core i7 اینتل ضعیف تره اما همونطور که گفتم با core i5 اینتل برابری میکنه و در بازی ها و نرم افزار های گرافیکی نسبت به i5 اینتل کیفیت بهتری داره شاید بشه گفت سرعت i5 اینتل کمی بیشتر از این مدل پردازنده باشه 

خیال تون راحت ضعیف هم نیست از core i3 و pentium اینتل بالاتره   

قیمتش هم مناسبه و به لحاظ سیستمی بیشتر از محدوده ی نیاز شماست 

با این حال من طبق گفته ی اولم نمیتونم بهتون بگم بخرید یا نخرید اما میتونم بگم مناسبه

طرف میخاد متن امضاش انگلیسی باشه و مثلا پز بده اما انگلیسی بلد نیست،میره تو گوگل ترنسلیت یه متنی می نویسه بعد ترجمش رو عینا کپی میکنه تو امضاش،بعد هرکی امضاشو میبینه معنیشو متوجه نمیشه متن امضا رو کپی میکنه تو گوگل ترنسلیت تا معنیشو متوجه بشه  یعنی خود گوگل ترنسلیت به 50 زبان دنیا داره به خدا التماس میکنه که منو از دست اینا خلاص کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منظور از ضعیف بودن این نیست که کار نمیکنه از قضا میتونین باهاش بسیاری از بازی های موجود در بازار رو ...

سلام ببخشیدمن بازم مزاحمتون شدم

ی سوال دارم..من هنوزنتونستم لپ تاپ موردنظرموپیداکنم

این مدلوباتوجه ب بودجه ونیازم تودیجی کالادیدم بیشترنظرات خوب بودفقط  چنتاشون گفتن ک هنگ میکنه وصدای عجیبی میده موقع فیلم دیدن نظرشماچیه ک تواین کارین

مدل ایسوسx540YA-B