2737
2734

تو حواست به خودت نیست میخوام من ازت مواظبت کنم حواسم باشه بهت دستتاشد زیاد بشور ماسک یادت نره ویتامین سی بخور 

هیچ چیزی بینشون نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس میکنن مامانشون داره باهاشون میحرفه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2731
2738
واقعا  واسه دختره زشت میشه اگه مغرور باشه از چه بعدی نگا میکنه

ببخشیدا اگه من پسر بودم و یه دختر اینارو بهم بگه درصورتیکه چیزی هم بینمون نباشه  فکرمیکردم میخواد آویزونم بشه و خودشو بمن قالب کنه با مثلا دلبری 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
اگه چیزی بینشون نباشه واسه دختره زشت نمیشه پسره خیلی مغروره

چرا ، ببین کلا اگه پسری ببینه بهش توجه میکنی فرار میکنه ازت ، اگه ببینه داری براش مادری میکنی که کلا ازت دوری میکنه. حتی شوهرت هم باشه چه برسه به کسی که رابطه دوستانه فقط داری باهاش. بنظر من گفتن این چیزا لازم نیست. مطمعن باش هرکسی نگران جون خودش هست بالاخره

تو تست کهن الگو ها تو قطعا ی دیمیتری

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706