2737
2734
عنوان

اینو به یه پسر بگی چه فکری میکنه دربارت

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 23 پست
تو به طرف پیام میدی برای اولین بار سلام وقتتون بخیر والاااا برای کاره  بعد جواب نمیده خب ...

خخخخ اون دیگه زیادی خودشیفتگی داره از این آدما دوری کن چون هیچکس رو در حد خودشون نمیبینن هرچند هیچیم نیستناااا😏😏😏 فقط اعتماد به نفس ادمو میگیرن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم بگم  قبل از همه اینا یه شوخی کرد(بدون قصد و منظور) مثه گاو جوابشو دادم خیلی قشنگ اول ...

خب دیگه خواسته مثلا مثل خودت باشه 😂😂

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731
یعنی چی

دیمیتر ی الهه س ک همش دوس داره مادری کنه حتی برای عشقش 

تست کهن الگوها رو سرچ کن متوجه میشی عزیزم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740
بده آدم اینجوری باشه؟

زیادش بده 

چون مردا همش حس میکنن با مامانشون طرفن ن ی دختر هم سن خودشون

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁