2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازینکه به بابای مریض مظلومم حرف زد دلم شکست ,الهی خدا دلشو بشکنه

ببین عزیزم پدر هرکی برای خودش عزیزه والا کسی به بابای من فحش بده خاندانشونو فحش میدم باباش که هیچ, توباید ازبابات دفاع میکردی

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست
2738
مادرشوهرت دلش نمیخواد شما باهاشون زندگی کنی. احتمال میدم حسودیش شده باشه نسبت به زیبایی و جوانی شما

دل منو میسوزونه همش

یه گروه خانوادگی داریم , انقدر قربون صدقه جاری جیغ جیغو بزن بهادرم رفت 

منه بی زبونو جواب نداد اصن

دل منو میسوزونه همش یه گروه خانوادگی داریم , انقدر قربون صدقه جاری جیغ جیغو بزن بهادرم رفت  ...

چند سالته  خودت و شوهرت

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ببین عزیزم پدر هرکی برای خودش عزیزه والا کسی به بابای من فحش بده خاندانشونو فحش میدم باباش که هیچ, ت ...

من به موقعش دارم براش , بهشم گفتم خانواده ما اهل تملق گویی نیستن که جلو قربون صدقه برن پشت سر متنفر باشن از ادم(اشاره به اخلاق کثیف خودشون)

2706