2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی منو لایک کنه لطفا 😘

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست

واقعا نمیدونم چی بگم

هم از یه طرف مادرشوهرت وظیفه نداره مسکن شما و همسرتو تامین کنه

هم از طرفی شما وظیفه نداری کارای اونو انجام بدی 

بهتره یه فکری واسه مستقل شدن اونم هرچه زودتر بکنید

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

درصورتی که عید اول من تازه عروس بود یه هل پوچم به من ندادن, خمش ازم ایراد میگیرن , اگه ازشون چیزی بیشتر بفهمم منو متهم میکنن به حساس بودن , مسخره میکنن , بهم گیر میدن تا گوشی دستم میگیرم , مادرشوهرم برگشته میگه مادرت بچه ننه س , مادرت یادت نداده , تو زندگی بلد نیستی , نمیخواستم بچمو زنش بدم😭😭😭😭

مادر شوهرت داره عقده هاشو سر تو خالی می کنع

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
2740
درصورتی که عید اول من تازه عروس بود یه هل پوچم به من ندادن, خمش ازم ایراد میگیرن , اگه ازشون چیزی بی ...

بابا اینا دیگه کین. شمر ازاینا مهربون تره

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

نشسته جلو شوهرم من از چشم ابرو خواهر جاریم تعریف میکنه , من خووم خیلی خوشگلم , خودشونو که نگاه میکنی صورتشون عین قلبشون کریحه ... نمیدونم چکار کنم شما بگید ...پول مستقل شدنم نداریم

شوهرم واسم دمپایی خرید خوشگل بود , مادرش,گفت اینو بده خواهرت یکی دیگه براش بخر

باورتون میشه?

درصورتی که عید اول من تازه عروس بود یه هل پوچم به من ندادن, خمش ازم ایراد میگیرن , اگه ازشون چیزی بی ...

احتمالا کم سن و سال. بی زبون و آروم و مطیع و حرف گوش کنی 

مشکل مالی داری جدا زندگی نمیکنی؟ 

شما سیاست داشته باش پیش شوهرت چیزی نگو همونجوری اون پشت شوهرت میگه نمیخواستم داماد کنم بگو آره واقعا حق داری چون با عرضه بارش نیاوردی خونه مستقل بگیره. بچه ننه ایی از پسر خودته ک متاهله از اینجا دل نکن ه 

ب شوهرت گفت بزن ب حاشا جوری باهاش خوب باش تو جمع ک کسی شک نکنه بهت بگه آره گفته

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
گفت این زنت برا من هیچکاری نکرده , راضی نبودم بگیریش و مسئولیت نداره , بماند که از شلخته ترین ادمای ...

ادمای شلخته بیشتر ادعاشون میشه داریم که میگم

از آقایون سایت متنفرم که ترکوندنم 🥴
نشسته جلو شوهرم من از چشم ابرو خواهر جاریم تعریف میکنه , من خووم خیلی خوشگلم , خودشونو که نگاه میکنی ...

ببخشیدا خیلی احمقی داری باهاشون زندگی می‌کنی. بروخونه بابات

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2706