2737
2734

یکی منو بلایکه💖

{💚🌿}مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید                                         که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید                                        از غم هجر مکن ناله و فریاد که من                                            زده ام فالی و فریادرسی می آید 

شب شد جا انداختیم بخوابیم شوهرم بخاطر کارش نتونست بخوابه , مادرشوهرمم بخاطر پدرشوهرم که مریضه و شبا نمیتونه بخوابه

مادرشوهرمم پرید بهش که چیه تا شب میشه خوردنتون میگیره من شدم حمال تو زنت (تمام کار خونه تمیز کاریا با منه دخترای خودش حتی شام میخوررن میزارن میرن ,من عروس اخری ام تا شده توالت دسشویی ام براش شستم)شروع کرد به بدگویی از خانواده من و خالی کردن خودش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منتظریم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
شب شد جا انداختیم بخوابیم شوهرم بخاطر کارش نتونست بخوابه , مادرشوهرمم بخاطر پدرشوهرم که مریضه و شبا ...

جلوی تو؟ 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2738

خوب همون پست اول همشو بزار دیگه

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

گفت این زنت برا من هیچکاری نکرده , راضی نبودم بگیریش و مسئولیت نداره , بماند که از شلخته ترین ادمای روی زمینه ک خونش بوی سطل اشغال میده 

من تازه عروسم و یجا زندگی میکنیم ,, برگشت گفت زنت میره چقلی منو میکنه به پدر مادرش که پشت تلفن با من خوب حرف نمیزنن(پدرم مریض حاله و خونه ست و حال نداره ) 

2706