2737
2739
اب و اب لیمو و نمک و قند خوردم نمیاد بالا

شیر دارین خونه یا ماست

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جای تو من الان بالا میارم با این گوشی ....زنگ بزن اورژانس

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2731
دست كن ته گلوت تا بالا بياري قرص چي بود    

شک نکن استامینوفن آمیزش بینی😂😂😂😂😂

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2738

من یه بار ۱۲۰ تا قرص خوردم چیزیم نشد

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

مگه میشه!؟ چه جوری خوردی اصلا ۱۲۰ تارووووو یه دیسم بیشتره که

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

حتما ویتامین بوده بدنت نیاز داشته😄😄😁😁

شوخی 😘😘

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
ززدم اورژانس هی میگه عدد یک عدددو ب اوپراتور وصل  نمسشه

تو این وضعیت ویروس نباید خودکشی میکردی گلم چون اورژانس ها سرشون شلوغه 

چه قرصی خوردی اسمشون چی بود

آب لیمو قاطی کن رقیق بخور پنج دقیقه صبر کن برو بالا بیار دو بار تکرار کن حداقل بعدش یه کم عسل و غذا و ... بخور فشهرت نیفته 

2706