2733
2739
عنوان

این پسره چطوره؟؟؟؟ عکسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3721 بازدید | 279 پست
تگتون کردم ببخشیدخواستم بگم عکس شوهرتون گذاشته

دیدم شوکه شدم😐😐😐

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=337946865]عکس منو چرا برداشتی گزاشتی؟!!!!!  همسرته یا رلت

رل بودیم الان همسرمه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731
رل بودیم الان همسرمه

پزشکی میخونه؟

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
دیدم شوکه شدم😐😐😐

من نگفتم شوهر منه ک

گفتم خوشگله یا ن

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
دوستان تا تاپیک داغه البته با اجازه استارتر یه نظر راجب من بدید چیکار کنم بهتر شم و الان چطورم

خوبی فقط مژه هات یکم یک کاری کن نه که بکاری یکم لیفت کن

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
2740
اسمش آرمان نیست ؟ عکس الانش نداری  کدوم دانشگاه تهران هس؟

نه اونی که من میگم تهران نمیخونه

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
دوستان تا تاپیک داغه البته با اجازه استارتر یه نظر راجب من بدید چیکار کنم بهتر شم و الان چطورم

خوشگلی 

اگ دوس داری تغییر کنی ژل بزن لباتو

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 
من نگفتم شوهر منه ک گفتم خوشگله یا ن

تو چقدر بی شعوری!!!!!! رو رو برم

عکسمو میدزدی بعد اینم تحویل میدی!!! 

بله تو تاگیکام هست زده بودم عکس توجوونیشو پیدا کردم😐

واقعا

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
میشناسیش علوم پزشکی تهران یعنی؟

😐 ورودی ۹۸ ؟ 

یکبار دیگه یکی عکسش بزاره جون من دقت نکردم عکس الانش نداری ؟

من ورودی ۹۸ام

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
من نگفتم شوهر منه ک گفتم خوشگله یا ن

چه کا زشتی بیجا میکنی عکس شوهر یکی دیگه رو ور میداری میزاری که ما نظر بدیم برات متاسفم

این کاربری قبلا برای خواهرم بود الان متعلق به  منه سه تایپک اول متعلق به خواهرم☺️ 
2706