2733
2739
قبول ندارم حرفتونو.من که الان تو جای تک جنسیتی درس خوندم حس میکنم اعتماد به نفس کافی جلوی جنس مخالف ...

اینو موافقم.منم خودم همیشه تو زندگیم خرخونی کرده بودم فقط و هیچ وقت با پسرا حرف نزده بودم،اما تو دانشگاه کم کم فهمیدم که اونام شاخ و دم ندارن و کلا خیلی به روابط اجتماعیم کمک کرد.

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
نه ده شصتی بودیم واسه همین ههمون ساده بودیم زود عاشق میشدیم سال ۸۵

اخی

اها خب اینجوری باشه درسته. بعضی دخترای دهه شصتی خیلی فاز عاشقی و فیلم هندی داشتن

زندگی با عشق ازدواج باعشق این حرفا 😁

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بذارید براتون حرف استادمونو بزنم.

یه اقای دکتر با شخصیت با فرهنگ درجه ۱ 

میگفت اولین باری که اومدم تو دانشگاه دخترونه تمام تصوراتم ریخت بهم.

میگفت یاد گرفتم وارد هر فضایی میشم باید سرم پایین باشه و یالا بگم بعد برم داخل.

دخترا چون خودشونن و خودشون هرجا بتونن ولو میشن رو زمین.لنگارو وا میکنن شوخیای بی نمک و جلف انجام میدن.تعامل درست بلد نیستن و بی معنی بازی زیاد درمیارن.

قبول ندارم حرفتونو.من که الان تو جای تک جنسیتی درس خوندم حس میکنم اعتماد به نفس کافی جلوی جنس مخالف ...

بله مختلط خوبه یکی از خوبی هاش همینه حداقل میتونی بین دو تا دانشجوی مرد کنفرانس ارائه بدهی 

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
چرا نمیتونی؟کانال کراش یابی ندارید مگه که غیر مستقیم بهش بگی؟

چرا داریم

ولی خیلی پسر مغروریه،از اونا نیس که بشه نزدیکش شد،تا الانم ندیدم با دخترا حتی حرف بزنه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2740
تو دانشگاه ما که اکثرا آینده بجه ها نابود شد ۴۰۰ نفربودیم دانشجوی دانشگاه آزاد مبارکه ۹۰ درصدشون عاش ...

اون ک به ازدواجم ختم نمیشه به کنار اخه پسر دانشجو ک نه کار درست حسابی دار نه پس اندازی نه سربازی رفته به دردازدواج نمیخوره مگ اینک دانشجو پزشکی باش 

رشتت چیه؟ ترم چندی

ادبیات انگلیسی ترم 6

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اخی اها خب اینجوری باشه درسته. بعضی دخترای دهه شصتی خیلی فاز عاشقی و فیلم هندی داشتن زندگی با عشق ...

اره ولی اونجا شرایط اینجوری ایجاب میکر دهمه بچه سال بودیم دور از خونواده هامون تویه شهر محدود ساعت ۶ بهدازظهر در خوابگاهو میبستن ادم احساس تنهایی افسردگی میکرد ادم برای فرار از دلتنگی میرفت سمت پسرا دو عاشق میشو

اعتماد به نفس چیزی نیست که بخوای تو جمع مذکر بدست بیاری این ذاتیه 

به نظرم بحث اعتماد به نفس نیست

ما یه چیزی رو تئوری میخونیم ولی تا عملی  انجام ندیدم نمیفهمیم مثل همین مورد

در مورد پسرام من تو این ۳ سالی که دانشگاه میرم با خیلیییی اخلاقاشون و طرز فکشون اشنا شدم

یه جورایی میتونم بعضی ادما رو دیگه راحت بشناسم

با وجود اینکه اصلا درگیر روابط غلط نشدم 

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
2706