2733
2739
واقعا میشه شوهر پیدا کرد تو دانشگاه؟؟

تو دانشگاهای خوب نه😅😅

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب اولا که بهترین دانشگاهای ایران که سطح علمی بالایی دارن مختلطن،من خودم ترجیحم همیشه این بوده تو دا ...

دقیقا

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
2728

والا من راحت نیستم تو حای مختلط،همش باید مواظب ظاهرت باشی لباسات مرتب باشه ادم خسته میشه از،بس،حساسه از،بس اینکه نکنه ضایع شع و .....

محیط دختروته دوس دارم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2738
واقعا؟؟مثلا اونایی که تو الزهرا خوندن منزوی هستن؟؟؟🤔🤔

اینو نمی دونم

ولی من اولین تجربه روبرو شدنم با جنس مخالف(یعنی صحبتای درسی و اینا)تو دانشگاه بود

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
چرا خب؟؟

تو دانشگاه ما که اکثرا آینده بجه ها نابود شد ۴۰۰ نفربودیم دانشجوی دانشگاه آزاد مبارکه ۹۰ درصدشون عاشق شدن  باپسرای اصفهان از۴۰۰ نفر فقط یکیشوتو با دوس پسرش ازدولج کرد بقیه برگشتیم شهرامون دلشکسته افسرده داغون شکست عشقی خداروشکر من یکی اونوقتا اهل دوستی نبودم سرم سلامت موند😂

واقعا وقتشه به دانشگاه به عنوان به چی خیلی مهمتری نگاه کنیم نه محل شوهریابی

شاید تو دانشگاه ازدواج هم باشه همین

ولی اصل موضوع درس خوندنه که به نظرم دختر و پسر کنار هم باشن بهتره

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
چرا؟

پسرای خرخون یه جورایی اسکول میزنن

میدونی که  

2706