2737
2739
عنوان

دوستان تو رو خدا بیاین بگین چی بخورم شیر داشته باشم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 2368 بازدید | 39 پست
قرص خاصی نیست بگیرم سریع زیاد بشه

قطره شیر افزا از داروخانه بخر عالیه روزی ۳ بار ۱۲قطره بریز تو آب بعد از هر وعده غذا

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘

اين شير هرچقدر هم كم هست اندازشه

شوهرت چنتا مك محكم بزنه بعدم شروع كن با حوصله شير دادن

فكر شيرخشكو از سرت بيرون كن

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم اول شير خودتو بده هر دوتا سينه رو

بعد اگه گريه كرد برو شير خشك درست كن

وگرنه اگه اول شيرخشك بدي ديگه اگه شيرت زياد هم بشه بچه سينتو نميگيره

بعدشم آب هويج شيرو زياد ميكنه 

شربت درست كن حالاهرشربتي مثلا شربت آبليمو يا سن ايچ هر دقيقه بخور روزي ده بار مثلا 

گريه شيرو خشك ميكنه بعدشم تا يك هفته اول شير كم مياد

حتي اگه شير نداشتي  بده سينتو مك بزنه

با مك زدن بچه شير توليد ميشه

2728

من خودم خامه قورمه سبزي برنج و كره اينا شيرمو زياد ميكنه خيلي

و اون پودر لاكتودين فوقالعاده هست

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

قطره شیرافزا!شیر بادام.سمنو.شیربرنج. ماالشعیر.دلستر.اب هویج. شیرخشک مادر یا لیدی میل.

استرست رو کم کن بزار بچت مدام سینت رو بمکه اب و چای رقیق زیاد بخور خوابت رو حتما داشته باش چون کم خوابی شیر رو کم میکنه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2738
خانمي نوزاد من سه ماهشه  دو سه هفته اول اتفاقا خوبه همراه شيرمادر شيرخشك بخوره  چون از ز ...

بد نیست یه باز شیر خودم یه بار شیر خشک.؟میکم شاید خوب نباشه اینجوری قاطی بخوره

قرص خاصی نیست بگیرم سریع زیاد بشه

عزیزم عذاب وجدان نگیر.من چندتا متخصص اطفال عوض کردم همشون میگفتن شیرت کمه بچه گشنست حتما شیر خشک بده.منم دادم البته در کنار شیر خودم هم خوب وزن گرفت هم همیشه آویزونم نبود.دوستم میگفت انقدر شیرم زیاده که تموم لباسم خیس میشه ولی میگفت خوشبحالت که شیر خشک کمکی میدی از شب تا صبح سینش تو دهن بچه بود.وزنشم بد نبود ولی خوبم نبود.در کل میخام بگم از شیر خشک غول نساز.اگه شیشه شیر اونت بخری سینه خودتم ول نمیکنه.من امشب بعد دو سال دخترمو به زور از شیر خودم گرفتم.حالا یه آب باریکه بیشتر نمیومدا 

2706